فهرست
رفیعی: امیدوارم در تیم ملی بمانم/ شوت هایم خیلی هم استثنایی نبوده!
رفیعی: امیدوارم در تیم ملی بمانم/ شوت هایم خیلی هم استثنایی نبوده!

رفیعی: امیدوارم در تیم ملی بمانم/ شوت هایم خیلی هم استثنایی نبوده!

آی اسپورت- سروش رفیعی بالاخره مزد بازی های خوبش را با دعوت به تیم ملی گرفت. رفیعی در خصوص دعوتش به تیم ملی گفت: خوشحالم که به تیم ملی دعوت شدم و امیدوارم از کادر فنی قوی و بازیکنان با تجربه چیزهای زیادی یاد بگیرم و خوشحالم که الان اینجا هستم و امیدوارم بتوانم توانایی‌های خودم را در این اردو نشان دهم.

وی درباره شرایط آمادگی خودش هم ادامه داد: خوشبختانه شرایط خوبی دارم و در این چند هفته هم عملکرد خوبی داشتم و همه تلاشم را می‌کنم تا به بهترین شکل در اردوی پرتغال حاضر باشم. من همه تلاشم را می‌کنم اما می‌دانم تا جام ملت‌های آسیا چند اردو وجود دارد و کی‌روش هم نظر نهایی را درباره بازیکنان می‌دهد؛ اما همه توانم را می‌گذارم تا در تیم ملی باقی بمانم.

رفیعی درباره حضور ایران در جام ملت‌های آسیا هم گفت: فکر می‌کنم با شرایطی که تیم ملی در جام جهانی برزیل داشته و بازیکنان خوبی که داریم یکی از شانس‌های قهرمانی هستیم اما باید حمایت بیشتری از تیم ملی صورت گیرد تا موفق باشیم.

وی درباره شوت‌هایی که در لیگ می‌زند، ادامه داد: شوت‌های من خیلی هم استثنایی نبوده و معمولاً زیاد شوت می‌زنم اما در بازی با مسجد سلیمان هم شوت زدم که گل نشد اما حتماً کی‌روش ملاک‌های زیادی را برای دعوت بازیکنان به تیم ملی در نظر می‌گیرد.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان درباره شایعه سرباز بودنش خاطرنشان کرد: من از ابتدا هم شایعه‌ای نداشتم و الان هم نیازی نمی‌بینم که بخواهم درباره آن مسائل صحبت بکنم.

     
آی اسپورت
2014-10-04 15:35:03
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر