فهرست

تبس: رقابت رم برای قهرمانی غافلگیرم کرد

آی اسپورت- این  مهاجم آرژانتینی در اول فصل حضورش در سری آ [فصل 14-2013] به یوونتوس برای فتح سومین اسکودتوی متوالی کمک کرد. این در حالی بود که تیم رودی گارسیا، مهم‌ترین رقیب یوونتوس در راه قهرمانی، فصل را با 17 امتیاز اختلاف با یووه در مکان دوم به پایان رساند. این دو تیم در فصل جاری نیز رقابت سختی دارند و هر دو موفق شده‌اند از پنج بازی ابتدایی خود 15 امتیاز به‌دست بیاورند. این امر دیدار یک‌شنبه‌ی آن‌ها در تورین را بسیار حساس کرده است. تبس در آستانه‌ی این بازی می‌گوید:

 

«صادقانه بگویم، من رم را به عنوان رقیب اصلی خودمان نمی‌دیدم. این یک غافل‌گیری بود. فکر نمی‌کردم آن‌ها آن‌قدر قوی باشند. این فصل آن‌ها به ما نزدیک‌تر هستند، شکاف کمتر شده است. گارسیا نشان داده که آن‌ها می‌توانند در همه‌ی رقابت‌ها آرام و خونسرد باشند. از نظر من آن‌ها حالا بسیار قوی‌تر شده‌اند.»

 

این بازیکن 30 ساله همچنین به توتی هم اشاره می‌کند و می‌گوید: «من قبلاً هم اعتقاد داشتم که او بازیکن بزرگی‌ست. کیفیت او برای همه معلوم است، اما چیزی که بیشتر از همه مرا تحت تاثیر قرار می‌دهد این است که او در 38 سالگی هنوز میل و اراده‌ی بزرگی دارد. این اصلاً ساده نیست که یک پیراهن را برای این مدت طولانی بپوشید. او واقعاً شمایل رم است. اما فقط متوقف کردن او یکی کافی نیست. دیگرانی هم اطراف او هستند. در گوشه‌ها میرالم پیانیچ هست، دویدن‌های مایکون هست و ژروینیو هم در عمق حضور دارد.»

     
آی اسپورت
2014-10-04 15:51:01
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر