فهرست
اعتراف زیدان: اگر بازیکنان خیانت می‌کنند،‌ می‌روم
اعتراف زیدان: اگر بازیکنان خیانت می‌کنند،‌ می‌روم

اعتراف زیدان: اگر بازیکنان خیانت می‌کنند،‌ می‌روم

آی‌اسپورت- رئال در روزهایی پرحاشیه و بحرانی فردا باید به زمین والنسیا برود. دیداری که پس از حذف تحقیرآمیز برابر لگانس برگزار می‌شود و فشارها روی زیدان مضاعف شده. خبر داده‌اند اکه که زیدان بیهوده به دسته‌ای از بازیکنان خود اعتماد دارد و بعضی ذخیره‌ها به او خیانت کرده‌اند. زیزو در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار گفت: « این حس که بازیکنان به من خیانت کرده و پشت من را خالی کرده‌اند را ندارم که اگر غیر این بود، همین فردا از رئال می‌رفتم. در فوتبال برای هر بازیکنی روزهای خوب و بد وجود دارد. وظیفه من خارج کردن تیم از این شرایط بد است و خودم را در این راه قدرتمند می‌بینم. اگر اینچنین نباشد، یعنی مشکل بزرگی وجود دارد. گفتم که اگر حس کنم برخی بازیکنان پیغام من را نمی‌گیرند و ایده‌های من را قبول ندارند، تیم را ترک خواهم کرد. من هر روز سعی می‌کنم خودم و برنامه‌هایم را به روز کنم. هیچکس نمی‌تواند حس و انگیزه کار کردن را از من بگیرد. به اعتقاد من، بازیکنان مقصر شرایط کنونی نیستند و فقط نباید به نتایج نگاه کرد.»

دلیل افت مادرید

مشکل این است که در دیدارهایی که باید پیروز شویم، نتیجه نمی‌گیریم. بازی رفت را از لگانس برده بودیم و شاید من نتوانستم انگیزه کافی را برای بازی برگشت به بازیکنان تزریق کنم. من تنها کسی هستم که از این شکست، نکات مثبت را استخراج کردم و اوضاع را منفی نمی‌بینم. این‌ها را نمی‌گویم تا از خودم محافظت کنم. کاری که باید انجام دهیم، رسیدن به تداوم در پیروزی‌هاست. من و بازیکنانم، اطمینان داریم که این وضعیت را تغییر خواهیم داد. بازهم می گویم که می‌توانیم لیگ قهرمانان را فتح کنیم و هر کاری لازم باشد برای رسیدن به این مهم انجام خواهیم داد.»

انتخاب ترکیب دوم برابر لگانس

پشیمان نیستم و اگر به عقب برگردم، بازهم، همین انتخابم خواهد بود.

افت کیفیت تیم

من از این مجموعه راضی هستم. قبل از شروع فصل نیز همین عقیده‌ام بود. تیمی جوان و تشنه یادگیری دارم و برای همین اینجا هستم.

بازی سرنوشت ساز برابر پی اس جی

فعلا به پی اس جی فکر نمی‌کنم؛ چون فردا بازی حساسی برابر والنسیا پیش رو داریم. هنوز 18بازی دیگر از لالیگا باقی مانده و  در نیمه‌های فصلیم. روزهای خوب ما هم از راه می‌رسند. در مورد آینده نیز چیزی مشخص نیست. می‌توان قراردادی ده ساله داشت ولی فایده‌ای ندارد اگر نتایج خوبی کسب نکنید. هرچند حمایت تمام مسئولان باشگاه از جمله فلورنتینو پرز را با خود دارم.
ورزش3

۴ ۲  
آی اسپورت
2018-01-26 16:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
موراتا
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶، ۰۰:۴۵
تیتر اشتباهه
۱
پوریا طباطبایی
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶، ۰۰:۵۰
ممنون! اصلاح شد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر