فهرست
صبحانه با آی اسپورت: شجاعیان اولین بمب استقلال؟
صبحانه با آی اسپورت: شجاعیان اولین بمب استقلال؟

صبحانه با آی اسپورت: شجاعیان اولین بمب استقلال؟

آی اسپورت – صبحانه امروز را با اخباری درباره تیم فوتبال ساحلی شروع کنیم. بعد از سوم شدن این تیم در جام جهانی محمد احمدزاده -کاپیتان تیم ملی - به عنوان با ارزش ترین بازیکن این دوره از رقابتها معرفی شد تا صاحب توپ طلا شود. از طرف دیگر پیمان حسینی دروازه بان تیم ملی هم به عنوان بهترین دروازه بان جام جهانی انتخاب و صاحب دستکش طلا شد.

شجاعیان به استقلال نزدیک شد

یکی از بازیکنان اصلی مدنظر منصوریان که در آستانه آبی‌پوش شدن است، داریوش شجاعیان ستاره دو فصل اخیر گسترش فولاد است.هافبک تکنیکی و طراح گسترش فولاد قصد جدی برای جدایی از این تیم تبریزی دارد و به دنبال تیم جدیدی است. حتی گفته می‌شود که این بازیکن برای پیوستن به استقلال از گسترش رضایتنامه خواسته است. شجاعیان یکی از بازیکنانی است که شکل بازی او مورد تحسین منصوریان است و مربی استقلال در بازار زمستانی هم تلاش داشت تا شرایط برای پیوستن این بازیکن به استقلال را فراهم کند اما باشگاه گسترش فولاد اجازه چنین انتقالی را نداد.

جهانگیری مانع پخش بازی پرسپولیس نمی شود

اسحاق جهانگیری که امروز در برنامه پرسش و پاسخ در شبکه سوم حاضر خواهد شد، با توجه به جدال حساس شاگردان برانکو ایوانکوویچ در لیگ قهرمانان آسیا که با امیدواری این تیم برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان همراه است درخواست جالب توجه و احترامی را ابراز کرده است. به گزارش نامه نیوز، جهانگیری با انتشار پستی در اکانت رسمی خود از صدا و سیما خواست برنامه گفتگوی ویژه او را به نحوی برنامه ریزی کنند که تداخلی با پخش دیدار پرسپولیس و الوحده امارات نشود. معاون اول رییس جمهور و نامزد انتخابات ریاست جمهوری در این خصوص نوشته است: جوانان قهرمان باشگاه پرسپولیس در میدانی آسیایی وظیفه افتخارآفرینی برای ورزش ایران عزیزمان برعهده دارند. با احترام به جوانان فوتبال دوست میهن مان و با آرزوی موفقیت برای ورزشکاران افتخارآفرین کشورمان، با توجه به تداخل پیش آمده از صدا و سیما میخواهم حتما برنامه فوتبال را به طور مستقیم پخش کند و با یک تغییر جزیی، برنامه گفتگوی اینجانب با جوانان عزیز را یک ربع زودتر پخش نماید.


تقویم فوتبالی

امشب دو بازی حساس در لیگ قهرمانان برگزار می شود و پرسپولیس در شرایطی برابر الوحده قرار می گیرد که برای صعود به دور بعد باید این بازی را ببرد و امیدوار باشد که الریان موفق به بردن الهلال نشود. ذوب آهن دیگر نماینده ایران هم برای صعود از گروهش حتما باید الاهلی عربستان را شکست دهد. امروز فقط یک لژیونر فوتبال کشورمان بازی دارد و در لیگ روسیه، آنژی و سعید عزت اللهی به مصاف لوکوموتیو مسکو می روند. امشب در لیگ جزیره هم چلسی با میدلزبورو بازی دارد.

برنامه پخش زنده

دیدار پرسپولیس و الوحده ساعت 19.55 از شبکه سه پخش می شود و ساعت 20.10 بازی الاهلی عربستان و ذوب آهن از شبکه ورزش پخش خواهد شد. این شبکه ساعت 23.30 دیدار چلسی و میدلزبورو را پخش خواهد کرد.

۲    
آی اسپورت
2017-05-08 08:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر