فهرست
از ماهینی تا مصلح؛ داستان یک تفاوت
از ماهینی تا مصلح؛ داستان یک تفاوت

از ماهینی تا مصلح؛ داستان یک تفاوت

آی‌اسپورت- در نقش جهان، در پست غیرتخصصی دفاع چپ به میدان رفت و باز هم یکی از بهترین مهره‌های تیم برانکو بود. حسین ماهینی، دوباره بازوبند کاپیتانی تیمش را به بازو بست و تلاش کرد تا هم‌تیمی‌ها را برای رسیدن به پیروزی تهییج کند. نقطه اوج نمایش ماهینی در اصفهان، تکل فوق‌العاده‌ای بود که توپ را در یک موقعیت ایده‌آل از مهاجم حریف گرفت. مدافع شماره 13 با جنگجویی‌اش بارها در مقابل ستاره‌های حریف ایستاد اما به دلیل آسیب‌دیدگی نتوانست تا پایان مسابقه در زمین بماند.

شایان مصلح، جایگزین ماهینی در لحظات پایانی جدال حساس با سپاهان بود. تعویض طلایی مسابقه الاهلی، در جدال با پیکان به صورت ثابت برای سرخپوشان به میدان رفته بود و حالا چند دقیقه فرصت داشت تا در سمت چپ خط دفاعی، روبروی سپاهان بازی کند. در پرسپولیس، هیچکس نگران نمایش شایان مصلح نبود و همه به او اعتماد داشتند اما مدافع شماره 69، خیلی زود تفاوت‌اش با حسین ماهینی را عیان کرد. ماهینی در همه دقایق بازی، هرگز تسلیم مهره‌های حریف نشده بود اما مصلح به سادگی از میرزایی جوان دریبل خورد و تعادل‌اش را از دست داد. همان توپ، با یک ارسال روبروی جلال علی‌محمدی قرار گرفت و این بازیکن، ضربه نهایی را به دروازه بیرانوند وارد کرد.

شایان به اندازه خودش در شکست پرسپولیس سهم داشت و این بار دیگر شبیه یک تعویض طلایی نبود. برای باقی‌ماندن در متن نقشه‌های فنی برانکو، مصلح باید از تکرار چنین اشتباهاتی پرهیز کند. اشتباهاتی که ممکن است در بازی‌های بزرگ‌تر، چیزهایی بیشتر از 2 امتیاز را از پرسپولیس بگیرند.

۹ ۲  
آی اسپورت
2017-09-23 15:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
یاشار تبریزلی
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۳۶
وقتی باریکنی تمام تمرکزش روی ریا و تظاهر و نمایش باشه
میشه مثل این شایان مصلح!
عقیده هر کسی قابل احترام...ولی بازیکن فوتبال باید تمرکزش روی بازی باشه...نه اینکه از قبل از بازی طرح و سناریو برای تظاهر و نمایش بریزه
هممون ارادتمند مولی علی هم هستیم
ولی واقعا آخر بازی با الاهلی وقتی این آقا مرتب تو دوربین نگاه میکرد و فریاد میزد یا علی مدد...واقعا نوعی شو آف نمایش تظاهر و ریا بود
نتیجش:
دو تا بازی ضعیف بعد از درخشش ابتدایی شد
کاش سرنوشت منصوریان در این شو ها برای همه درس عبرت بشه
۵ ۱
جواب به یاشار
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۱۳
قبلا حرفات زیاد جالب نبود اقا یاشار ولی این حرفت واقعا درست بود دمت گرم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر