فهرست

آربلوا: 200 بازی برای رئال غیر قابل تصور است

آی اسپورت- آلوارو آربلوا در رده‌های جوانان باشگاه مادریدی پرورش یافت، اما نتوانست جایی در ترکیب اصلی این تیم بیابد و در سال 2006 راهی دپورتیوو لاکرونیا شد، تا آن که سرانجام سه سال بعدتر از مسیر لیورپول به برنابئو بازگردد. او که در حال حاضر دو سال دیگر با رئال قرارداد دارد، از اهدافش در این تیم صحبت می‌کند.

 

«برای یک بازیکن عضو آکادمی جوانان مثل من، انجام 200 بازی برای رئال مادرید غیر قابل تصور است. ما امیدوار ایم تا در دسامبر جام جهانی باشگاه‌ها را ببریم، در آن صورت می‌توانیم بگوییم که با رئال مادرید همه‌چیز را فتح کرده‌ایم. این ششمین فصل حضور من در این‌جا ست و در دنیای فوتبال هیچ چیزی بزرگتر از قهرمانی با رئال مادرید نیست.»

 

رئال در بهار امسال به انتظار 12 ساله‌ی خود برای دهمین قهرمانی در اروپا پایان داد و آربلوا که یک یار ذخیره در آن بازی بود، در این باره می‌گوید: «دسیما و آن دقیقه‌ی 93 [که راموس گل تساوی را به ثمر رساند] همیشه در خاطر هر طرفدار رئال مادرید زنده خواهد ماند. سالی که من آمدم، زیدان آن گل شگفت‌انگیز را برای نهمین قهرمانی به ثمر رساند و دوازده سال بعد، من بخشی از تیم برنده‌ی دسیما بودم. مردم سخت بتوانند درک کنند که چه‌قدر مهم است با تیمی قهرمان بشوید که از زمان بچگی بازی‌هایش را تماشا کرده‌اید و شاهد این بوده‌اید که قهرمانانتان جام اروپایی را فتح می‌کنند.»

     
آی اسپورت
2014-10-04 16:52:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر