فهرست
بایرن مونیخ 4-0 هانوفر؛ هدیه سه امتیاز لواندوفسکی و روبن
بایرن مونیخ 4-0 هانوفر؛ هدیه سه امتیاز لواندوفسکی و روبن

بایرن مونیخ 4-0 هانوفر؛ هدیه سه امتیاز لواندوفسکی و روبن

آی اسپورت- دو گل از لواندوفسکی و دو گل از روبن پیروزی قاطعی را برای باواریایی‌ها در ورزشگاه آلیانس آره‌نا رقم زد.

لواندوفسکی روی پاس بلند عالی رافینیا سریع‌ترین گل این فصل بایرن را به ثمر رساند و هفت دقیقه پس از آن روبن روی یک حرکت انفرادی زیبا زننده‌ی دومین گل بایرن بود. در ادامه‌ی برتری باواریایی‌ها در نیمه‌ی اول، لواندوفسکی روی یک پاس بلند دیگر، این بار از جانب جردان شقیری، گل سوم را برای تیمش ثبت کرد و سرانجام روبن در 11 دقیقه مانده به پایان با یک ضربه‌ی مطمئن یک پیروزی دلچسب را برای تیم میهمان به ارمغان آورد. پاس کلاودیو پیزارو یار تعویضی بایرن، در برخورد به یاران هانوفر منحرف شد و با خوش‌شانسی پیش پای روبن افتاد. با این حال او از این موقعیت بادآورده به بهترین نحو استفاده کرد و با یک ضربه‌ی دقیق در تیر نزدیک کار را برای دو تیم تمام کرد.

مردان پپ گواردیولا اگرچه بازی را با دو امتیاز اختلاف نسبت به بروسیا مونشن‌گلادباخ تیم دوم جدول، آغاز می‌کردند، اما از آن‌ها انتقاد می‌شد که در خط حمله مانند فصل گذشته زهردار نیستند. حالا آن‌ها با این پیروزی همچنان جایگاه خود را در صدر جدول بوندس‌لیگا حفظ می‌کنند و همچنین پاسخی عالی برای انتقادهای اخیر خواهند داشت. هانوفری‌ها پس از این بازی 10 امتیازی باقی ماندند و برای تغییرات رتبه‌ی خود باید منتظر سایر بازی‌های این هفته باقی بمانند. جایگاه فعلی آن‌ها در مکان ششم جدول رده‌بندی می‌تواند از سوی شش تیم دیگر تهدید شود.


 

ترکیب دو تیم:

 

بایرن مونیخ: نویر؛ رافینیا، بن‌عطیه، دانته، برنات؛ لام، آلونسو، آلابا؛ روبن، لواندوفسکی، شقیری.

ذخیره‌ها: پیزارو، گوادینو، بواتنگ، گوتسه، رود، رینا، مولر.

 

هانوفر: زیلر؛ ساکایی، مارسلو، شولتس، آلبورنوز؛ اشمیدباخ، فلیپه، گلسلام، کیوتاکه؛ خوسه‌لو، زوبیخ.

ذخیره‌ها: اشلاودراف، استانکویسیوس، بریاند، پاندر، بیتنکورت، هرش، آلمر.

 

گل‌ها:

دقیقه 6: رافینیا با یک پاس چیپ توپ را از روی دفاع چهارنفره‌ی هانوفر به لواندوفسکی رساند و او پس از یک کنترل عالی گل اول تیمش را به ثمر رساند.


دقیقه 13: آرین روبن به قلب خط دفاعی هانوفر زد و گل دوم بایرن را به ثمر رساند.


دقیقه 38: جردان شقیری یک توپ بلند را به پشت دفاع هانوفر برای لواندوفسکی فرستاد و این بازیکن لهستانی با خونسردی دومین گل خودش در این بازی را به ثمر رساند.


دقیقه 79: پاس پیزارو منحرف شد و با خوش‌شانسی پیش پای روبن افتاد تا او با یک ضربه‌ی عالی مثل لواندوفسکی دوگله بشود.

     
آی اسپورت
2014-10-04 21:24:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر