فهرست
تیم وینگادا دو دیدار دوستانه با تیم های لیگ برتری برگزار می کند
تیم وینگادا دو دیدار دوستانه با تیم های لیگ برتری برگزار می کند

تیم وینگادا دو دیدار دوستانه با تیم های لیگ برتری برگزار می کند

آی اسپورت- تیم ملی امید ایران، دو دیدار دوستانه با دو تیم لیگ برتری برگزار خواهد کرد. 

به گزارش آی اسپورت و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، عبدالرسول دانشجو، سرپرست کمیته جوانان گفت: متاسفانه فدراسیون فوتبال عمان با ارسال نامه ای به ما اعلام کرد که نمی تواند به ایران سفر کند تا با تیم ملی امید بازی تدارکاتی داشته باشد. بر همین اساس پس از مذاکره با تیم های تراکتورسازی تبریز و راه آهن تهران در تلاش هستیم  این دو تیم جایگزین تیم عمان کنیم.

دانشجو در ادامه در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی جوانان بیان کرد: این تیم 4 بازی تدارکاتی با تیم های عراق و قطر انجام داد که معتقدم از لحاظ فنی کمک بسزایی به بازیکنان کرده است. ضمن اینکه این تیم تورنمنت چین و همچنین دیدارهای تدارکاتی دیگری را نیز پشت سر گذاشته و با توجه به اینکه علی دوستی مهر یکی از مربیان موفق در فوتبال پایه است، امیدواریم در بازیهای قهرمانی آسیا میانمار عمکلرد بسیار خوبی داشته باشد.

وی گفت: تیم ملی جوانان  ازگروه خود می تواند صعود کند. اما این را هم بگویم نتیجه و شرایط در فوتبال قابل پیش بینی نیست. اگر از گروه خود به دور دوم صعود کنیم احتمالا با ازبکستان و استرالیا روبه رو خواهیم شد و می توانیم این دو تیم قدرتمند را پشت سر بگذاریم. باز هم می گویم کسب سهیمه جام جهانی راحت نخواهد بود اما با درایتی که کادر فنی تیم ملی جوانان داشته و بازیهای تدارکاتی خوبی که پشت سر گذاشته می توانیم به این امر امیدوار باشیم.

سرپرست کمیته جوانان در پایان از باشگاههایی که با کمیته جوانان فدراسیون همکاری کرده و بازیکنان خود را در اختیار تیم ملی جوانان گذاشتند، قدردانی کرد.

     
آی اسپورت
2014-10-04 17:21:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر