فهرست

تشکر ماتزاری از هواداران اینتر

آی اسپورت- مربی 53 ساله‌ی اینتر میلان پس از شکست خانگی 1-4 تیمش برابر کالیاری در هفته‌ی گذشته مورد انتقاد قرار گرفته بود، اما حالا پیش از بازی یکشنبه‌ی تیمش در خانه‌ی فیورنتینا، هواداران تیم را برای حمایتشان در طول بازی پنج‌شنبه برابر قره‌باغ در لیگ اروپا ـ که به پیروزی 0-2 اینتر انجامید ـ تحسین می‌کند.

 

«ما این بحث را کرده‌ایم، من همیشه برای شما ژورنالیست‌ها یک مربی اعصاب‌خردکن بوده‌ام. زیرا با یک لبخند تصنعی به این‌جا نمی‌آیم. وقتی نقد منصفانه می‌شنوم، برایش ارزش زیادی قایل می‌شوم، اما وقتی تعصب احمقانه را می‌شنوم، نسبت به بی‌عدالتی واضح واکنش نشان می‌دهم. من از پیش می‌دانم که قرار است چه چیزی بنویسند، برای همین اهمیت نمی‌دهم. اما متاسفانه، برخی منتقدان روی مردم حاضر در ورزشگاه تاثیر می‌گذارند و آن‌ها را وا می‌دارند چیزهایی ببینند که واقعاً آن‌جا رخ نمی‌دهد. من کار خودم را انجام می‌دهم، شما هم کار خودتان را انجام بدهید.»

 

«پس از یک شکست 1-4 خانگی، فقط می‌توانید از هواداران عذرخواهی کنید. پس از آن شاید خوب باشد در نقدها به این هم اشاره بشود که ما بیشتر از یک ساعت 10 نفره بودیم. مردم آن را از یاد می‌برند. اما این شکست در برابر تیمی مثل کالیاری مثل مشت توی صورت ماست، نمی‌توان آن را انکار کرد. بعضی بازیکنان با انگیزش بیشتر واکنش نشان می‌دهند، اما دیگران احساس تنش می‌کنند و می‌ترسند. من باید از کوروا [هواداران اینتر] که روز پنج‌شنبه از دقیقه‌ی اول تا آخر ما را حمایت کردند تشکر کنم. رفتار آن‌ها نمونه بود و من دوست دارم همیشه آن را ببینم.»

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-04 19:06:14
نظر دهید

۱ نظر
Mohammed-R
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳، ۲۲:۴۰
کوورا در اصل کوشه شمالی مئاتزا یعنی هوادارهای دو آتیشه هستن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر