فهرست
کی روش: به نام باشگاه و کارت شناسایی بازیکنان توجهی ندارم/ گروه اصلی من بازیکنان حاضر در جام جهانی هستند/ درهای تیم ملی همیشه باز است
کی روش: به نام باشگاه و کارت شناسایی بازیکنان توجهی ندارم/ گروه اصلی من بازیکنان حاضر در جام جهانی هستند/ درهای تیم ملی همیشه باز است

کی روش: به نام باشگاه و کارت شناسایی بازیکنان توجهی ندارم/ گروه اصلی من بازیکنان حاضر در جام جهانی هستند/ درهای تیم ملی همیشه باز است

آی اسپورت- سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، امروز در آغاز اردوی جدید تیم ملی، درباره اردوی پیش رو در پرتغال، وضعیت بازیکنان و سایر مسائل مرتبط با تیم ملی فوتبال ایران اظهارنظر کرد. 

راجع به بازیکنان این اردو حرف می زنم

 اگر شروع به صحبت و بخواهم در مورد بازیکنان توضیح بدهم باید در مورد کل حروف الفبا صحبت کنم.راجع به بازیکنانی که در اردوی پرتغال حاضر هستند صحبت می‌کنم. با 24 بازیکن به اردوی پرتغال می‌رویم. گروه اصلی بازیکنانی هستند که در جام جهانی در تیم ملی حضور داشتند. این اردو یک فرصت برای یکسری بازیکنان جوان مثل رفیعی و امیری است تا هم در کنار تیم ملی باشند و هم کسب تجربه کنند.

 

به نام باشگاه نگاه نمی کنم

 وقتی من برای تیم ملی بازیکن انتخاب می‌کنم به نام باشگاه توجه نمی‌کنم بلکه بر اساس بازی بازیکنان آنها را دعوت می‌کنم.

 درهای تیم ملی همیشه باز است

 اینجا تیم ملی است و درهای آن همیشه باز است و ما 24 بازیکن با خودمان به اردو می‌بریم اما مسلما تعداد بازیکنان حاضر در پرسپولیس، سپاهان و استقلال هم محدود است و آنها هم 200 بازیکن ندارند. تیم ملی 24 بازیکن دارد که در حال حاضر من اعتقاد داشتم اینها باید در اردو باشند.

اردوی پرتغالی، فرصتی برای هماهنگی 

 در کل داشتن یک اردو از نداشتن آن بهتر است و اعتقاد ما به این است که این مسیر آماده‌سازی ماست و فرصتی است تا تیم ملی را هماهنگ کنیم و مطمئنا دستاورد و نتایج این اردو را در اردوی آخر قبل از جام ملت‌ها خواهیم دید.

 بازیکنان را تست می کنیم

این اردو به منظور تست کردن بازیکنان است و این فرصت را به آنها می‌دهیم تا کیفیت‌شان را نشان دهند.  چرا که کیفیت لازم برای تیم ملی فقط فنی و تکنیکی نیست بلکه باید تکنیک صحیح، کاراکتر مؤثر و طرز تفکر مناسب هم باشد چرا که این موضوع باعث می‌شود تیم ملی رو به جلو حرکت کند و این تازه شروع کار ماست و امیدوار هستم در جام ملت‌ها وضعیت مناسبی داشته باشیم.

دورگه ها

 فقط در شرایطی که دورگه ها بازیکنان خوب و باکیفیتی باشند این کار را انجام می‌دهم و اگر اینطور بازیکنی نباشد نمی‌توانم آن را تولید کنم.

ادینیو را نمی خواهم

 بارها با چنین شرایطی هم در پرتغال و هم در آفریقای جنوبی روبه‌رو شده‌ام من فقط بازیکنانی را در نظر می‌گیرم که شهروند کامل یک کشور باشند. حالا هر اتفاقی که قبل از آن افتاده به من ارتباطی ندارد این موضوع به خود بازیکن، فدراسیون یا مسائل دیگر ارتباط دارد.

سن فقط عدد است

 موضوع اصلی پیر یا جوان بودن بازیکن نیست بلکه داشتن تیم ملی با کیفیت مهم است.  سرمربی جدید پرتغال ریکاردو کاروالیو 38 ساله را به تیم ملی دعوت کرد بازیکن اگر کیفیت لازم را داشت بازیکن خوبی است به شناسنامه و کارت‌های شناسایی نگاه نمی‌کنم و به رنگ پیراهن کاری ندارم سن و سال و باشگاهی که بازیکن در آن بازی کرده برایم مهم نیست من می‌خواهم تیم ملی ایران را بسازم.

باشگاه برایم مهم نیست

 مسلماً برای تیم ملی خوب دفاع، هافبک و مهاجم و دروازه‌بان خوب احتیاج داریم من وقتی برای تماشای بازی‌های لیگ به عنوان مثال دیدار صبا و سایپا می‌روم کارم این نیست که بخواهم صبا یا سایپا را به عنوان باشگاه زیر نظر بگیرم بلکه باید عملکرد دروازه‌‌بان، دفاع، هافبک و مهاجم را زیر نظر بگیرند اکثر اوقات نام باشگاه‌ها برای من مهم نیست.

  ۷  
آی اسپورت
2014-10-04 19:20:18
نظر دهید
۷ نظر
Amin Nemati
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳، ۲۱:۳۱
خمیازه ها چی شد کی روش استقلالی
-
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳، ۲۲:۳۸
تو غلط میکنی کدوم بازی تیم های غیر استفراغ و پرسپولیس رو اومدی نگاه کردی. بازی تراختور سپاهان کدوم گوری بودی
-
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳، ۲۲:۵۵
مسخره ... آره جون خودت ... درهای تیمت به روی استقلولی ها بازه فقط
-
يكشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳، ۰۰:۲۵
به چی توجه داری اقای حقیقی با4گل خورده سوراخ شد
-
يكشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳، ۱۱:۲۵
لنگی استفراغ غذای هر روز خودته بی شعور
abbas
يكشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳، ۱۲:۰۳
الان مهرداد پولادی بخاطر کدوم عملکردش از بقیه بهتره ؟؟
تو جام ملت ها آخرم نمیشیم
داوود
يكشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳، ۱۹:۱۴
یعنی خاک بر سر فوتباله ما چقدر شده که تو مربیش شدی.بابا تو معلوم هست کجایی.جوونارو دعوت کن انگیزه ایجاد کن آخه چرا داری اینجوری میکنی این پولا که میخوری پول ماست پیری این دورگه هارو میاری واسه چی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر