فهرست
کلیدی‌ترین روز برانکو و شفر
کلیدی‌ترین روز برانکو و شفر

کلیدی‌ترین روز برانکو و شفر

آی اسپورت - وضعیت پرسپولیس و استقلال در آسیا به نحوی است که فردا باید السد و العین را ببرند یا حداقل نبازند. استقلال که از اول در گروه مرگ بود و پرسپولیس هم که خودش با مساوی روز اول (راحت‌ترین بازی روی کاغذ) گروهش را تبدیل به گروه مرگ کرد.تیم شفر که در لیگ بهتر بازی می‌کند در آسیا باخت بدی را مقابل الدحیل متحمل شد و حالا با صفر امتیاز و تفاضل گل ۳-چاره‌ای جز بردن العین در تهران ندارد. العین البته ضعیف‌تر از آن تیمی است که عمر عبدالرحمان را داشت و ۶ گل به استقلال زد، ولی مسئله اینجاست که برای استقلال و پرسپولیس هیچ بازی آسانی در آسیا وجود ندارد و هر ۵ بازی باقی مانده در مرحله گروهی حکم «فینال» را دارد.

وقتی استقلال با آن همه مهره و در تهران فقط یک گل به نفت مسجدسلیمان می‌زند پس مشخص است که مقابل العین و الهلال کار بسیار دشواری دارد. پرسپولیس هم که باید با السد و الاهلی عربستان بازی کند. این نکته را هم در نظر داشته باشید که امسال تیم‌های عربستانی به مراتب قوی‌تر از سال گذشته هستند و هر دو بازی رفت و برگشت با امثال الاهلی و الهلال در کشور مثلاً بی‌طرف عملاً حکم بازی‌های خارج از خانه را دارد.

بدبین‌ها می‌گویند از وقتی کی‌روش رفته، برانکو هم خیلی خوب نتیجه نمی‌گیرد و شفر هم در بازی‌های بزرگ (مثل تراکتور، سپاهان و الدحیل) نتیجه نمی‌گیرد. فردا، اما روزی است که این دو مربی باید خلاف این فرضیه‌ها را ثابت کنند. اگر استقلال در تهران با حمایت هوادارانش العین را ببرد (که می‌تواند ببرد) و پرسپولیس در قطر حداقل نبازد، مسلماً همه به بازی‌های بعدی امیدوار می‌شوند، اما در غیر این صورت باید از همین حالا غزل خداحافظی را خواند. پارسال ما فقط پرسپولیس را در فینال آسیا داشتیم، ولی امسال برای رسیدن به همان فینال هم کارمان بسیار سخت‌تر است.

 

خبر ورزشی 

۳ ۵  
آی اسپورت
2019-03-11 08:59:00
نظر دهید

۵ نظر
فرشید
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۰۹:۰۲
پارسال با هزار بدبختی یه تیم بعد از سالها تونسته بره فینال واسه اینکه امسال دوباره یه تیم بره فینال چیکار کردیم
۱
فرهاد
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۰۹:۰۸
انشالله دو تیم مردمی استقلال و ذوب می برند و تیم مافیایی پرسپولیس شکست سنگینی می خورد
۱
...
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۰۹:۴۱
اگر استقلال در تهران با حمایت هوادارانش العین را ببرد (که می‌تواند ببرد) خخخخ خبرورزشی داره به هرزنامه فتل تبدیل میشه
۳
پرسپولیسی ۶ آتیشه
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۱۰:۵۱
پرسپولیس در قطر حداقل نبازد؟! این همه بازیکن گرفتیم که حداقل نبازیم؟؟!خاک تو سر برانکو اگه ببازه،اینهمه از پنجره بسته نالیدیم اینم باز! فقط باید ببره
۱ ۱
کیسه کش 6 اتیشه
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۱۵:۵۵
خاک تو سرت پدرت کیسه کش . کیسه با 30 تا بازیکنی چه غلطی کرد؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر