فهرست
استون ویلا 0 – 2 منچسترسیتی: سوغات سه امتیازی سیتی از ویلاپارک
استون ویلا 0 – 2 منچسترسیتی: سوغات سه امتیازی سیتی از ویلاپارک

استون ویلا 0 – 2 منچسترسیتی: سوغات سه امتیازی سیتی از ویلاپارک

آی اسپورت- 82 دقیقه طول کشید تا ستاره ساحل عاجی تیم منچستر سیتی منجی مدافع عنوان قهرمانی شود و سد محکم استون ویلا را بشکند. با توجه به 5 امتیاز اختلاف که خیلی زود بین منچستر سیتی و چلسی در بالای جدول به وجود آمده، آنها مجبور بودند که این بازی را ببرند. سال گذشته استون ویلا در همین ورزشگاه با گل دراماتیک آندریاس وایمان به پیروزی رسیده بود. اما این مهاجم اتریشی نتوانست در دیدار امشب عملکرد خوبی از خود نشان دهد و در دقیقه 61 جای خود را به کریستین بنتکه داد. این اولین بازی بنتکه بعد از اتمام دوران مصدومینش بود. جیمز میلنر هم که در برابر تیم سابقش بازی می کرد، بعد از مدتها از ابتدا در ترکیب قرار گرفت.

سیتی بازی را تهاجمی آغاز کرد و می خواست از همان ابتدا به گل برسد. فقط 6 دقیقه از بازی گذشته بود که ضربه توره را ناتان بیکر دفع کرد تا دروازه میزبان باز نشود. پنج دقیقه بعد کولاروف صاحب موقعیت خوبی شد که توپ او نیز راهی به دروازه ویلا نیافت. آگوئرو، میلنر و ژکو نیز موقعیتهایی از دست دادند تا یک نیمه اول یک طرفه مساوی به پایان برسد.

منچستر سیتی نیمه دوم را هم بسیار تهاجمی آغاز کرد. آگوئرو تیر دروازه استون ویلا را مورد هدف قرار داد و موقعیتهای خوب دیگری نیز برای میهمان از دست رفت. پیگرینی در دقیقه 56 لمپارد را به جای فرناندینیو و در دقیقه 64، ژکو را به جای فرناندو به میدان آورد تا جان تازه ای به خط حمله اش ببخشد. اما در نهایت این توره بود که در دقیقه 82 با یک ضربه زیبا سیتی را به آنچه که می خواست رساند.6 دقیقه بعد آگوئرو حساب کار را 0-2 کرد تا خیال مدافع عنوان قهرمانی را از 3 امتیاز این دیدار راحت کند.

حالا منچستر سیتی باید به انتظار دیدار فردای چلسی و آرسنال بنشیند تا تکلیف جدول رده بندی پیش از تعطیلی بازی های ملی مشخص شود.

     
آی اسپورت
2014-10-04 23:20:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر