فهرست
آلگری : یوونتوس به یک پیرلوی آماده نیاز دارد
آلگری : یوونتوس به یک پیرلوی آماده نیاز دارد

آلگری : یوونتوس به یک پیرلوی آماده نیاز دارد

آی اسپورت- ماسیمیلیانو آلگری گفت که هنوز مطمئن نیست که پیرلو بتواند در دیدار حساس فردا در برابر رم به میدان برود. این بازی که روز یکشنبه بین دو تیم بالای جدول سری آ برگزار می شود مهم ترین بازی چند هفته اخیر ایتالیاست. هر دو تیم 5 بازی اولشان در سری آ را با پیروزی پشت سر گذاشته اند.  

پیرلو از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شده است. ولی چنانچه آلگری صلاح بداند، او ممکن است در بازی فردا به میدان برود.

آلگری شنبه در کنفرانس خبری گفت:\" درباره پیرلو تصمیم خواهیم گرفت. بهترین کار این است که پیرلو را در شرایط مناسبش به خدمت بگیریم.\"

آلگری همچنین تائید کرد که آلوارو موراتا و مارتین کازرس برای بازی فردا آماده خواهند بود. همچنین گفت که هنوز برای استفاده از کوادوو آساموآ و پاتریس اورا تصمیم نگرفته است. آندره ا بارزاگلی که از ناحیه پا مشکل داشت هم به بازی روز یکشنبه خواهد رسید.

رم که در فصل 14-2013 رقابت تنگاتنگی با یوونتوس داشت، در نهایت قهرمانی را به تیم تورینی واگذار کرد و آلگری فکر می کند که مردان آلگری امسال تهدید سختی برای آنها خواهند بود.

او گفت:\" رم تیمی است که این تابستان تقویت شده و از فصل پیش هم تجربه خوبی به دست آورده است. ما باید نشان دهیم که می خواهیم از عنوان قهرمانیمان دفاع کنیم. کار اسانی نخواهد بود. رم بسیار آماده است. بازی در ورزشگاه یوونتوس برای ما امتیاز مثبتی است. تماشاگران هرگز دست از تشویق ما برنمی دارند. اما رم با شرایط کاملا متفاوتی به ورزشگاه ما پا می گذارد. ما از قدرت خود آگاهیم و رم نزدیک ترین رقیب ماست. ولی نتیجه بازی یکشنبه هیچ چیزی را تعیین نخواهم کرد و راه زیادی تا پایان فصل در راه است. بازی نزدیکی خواهد بود. بنابر این ما باید توانائیمان را نشان دهیم و به نقاط ضعف حریف ضربه بزنیم.\"

     
آی اسپورت
2014-10-04 23:51:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر