فهرست

میلان 2 – کیه وو 0 : پیروزی ارزشمند خانگی روسونری

آی اسپورت-  میلان که در دوهفته گذشته از دو بازی راحت در برابر امپولی و چزه نا تنها دو امتیاز گرفته بود، موفق شد تا سه امتیاز حساس خانگی امشب را به دست آورد. میلان از 5 بازی با 8 امتیاز در جایگاه هفتم قرار داشت. این دیدار برای آنها بسیار حساس بود و می توانست آنها را به رقابت در بالای جدول برگرداند. روسونری در سه دیدار قبل نتایج خوبی به دست نیاورده بود. آنها ابتدا 0-1 مغلوب یووه شده بودند و سپس دو تساوی در برابر امپولی و چزه نا به دست آورده بودند.

در سوی دیگر کیه وو از پنج دیدار قبلی تنها یک پیروزی در کارنامه داشت. آن هم در برابر ناپولی مدعی در زمین آنها. آمار و ارقام به سود روسونری بود. کیه وو از سال 2005 در ورزشگاه آنها به پیروزی نرسیده بود و در مجموع در بازی های رودررو با میلان هم آمار نا امید کننده ای داشت.

نیمه اول بازی، جالب از کار در نیامد. میلان فقط کنترل توپ و میدان را در اختیار داشت و موقعیت جالبی نمی توانست خلق کند. کیه وو هم تمایل زیادی به نفوذ نداشت و از روند بازی راضی به نظر می آمد. نیمه اول بدون گل به پایان رسید.

اما میلان نیمه دوم را تهاجمی تر آغاز کرد و خیلی زود هم مزد حملاتش را گرفت. در دقیقه ده نیمه دوم سالی مونتاری توپ ارسالی را با یک ضربه والی روانه دروازه کیه وو کرد. توپ به زمن برخورد کرد و گلر کیه وو نتوانست آن را مهار کند. بعد از این گل هم کیه وو نمی توانست موقعیتی جدی روی دروازه میزبان خلق کند. در عوض میلان به دنبال گل دوم بود تا خیال خود را راحت کند. آنها چند موقعیت گلزنی را از دست دادند تا در نهایت در دقیقه 78 صاحب یک ضربه کاشته شدند. هوندا پشت این توپ قرار گرفت و آن را به تور دروازه کیه وو دوخت.

میلان پس از این گل سعی کرد بازی را کنترل کند و کیه وو که همه چیز را از دست رفته می دید، جلو کشید. آنها حتی دو بار در موقعیت تک به تک قرار گرفتند که از آن سودی نبردند تا بازی با همین نتیجه 0-2 به سود میزبان به پایان برسد.

میلان با این پیروزی به جمع بالانشینان پیوست و به انتظار بازی های فردا نشست.

 


     
آی اسپورت
2014-10-05 00:39:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر