فهرست
سیمئونه : با وجود شکست در برابر والنسیا به تیمم افتخار می کنم
سیمئونه : با وجود شکست در برابر والنسیا به تیمم افتخار می کنم

سیمئونه : با وجود شکست در برابر والنسیا به تیمم افتخار می کنم

آی اسپورت- دیه گو سیمئونه با وجود شکست بد تیمش در لالیگا در زمین والنسیا گفت که به بازیکنانش افتخار می کند. اتلتیکو در مسدایا شروع بسیار بدی داشت. گل به خودی میراندا، گل انفرادی آندره گومس و ضربه سر اوتامندی فقط در عرض 13 دقیقه، اتلتیکو را 0-3 عقب انداخت. چند دقیقه بعد گیرمو سکویرا یک پنالتی را از دست داد. اتلتیکو تلاش زیادی برای جبران گلهای خورده کرد، اما تک گل مانزوکیچ نتوانست کار زیادی برای آنها انجام دهد.

سیمئونه در باره این بازی گفت:\" والنسیا بازی را عالی آغاز کرد. ما اشتباهات نامعمولی انجام دادیم و آنها از این اشتباهات استفاده کردند. بعد از آن، اتلتیکو بازی زیبائی نمایش داد. از عملکرد تیمم راضی هستم. ما در عرض 10 دقیقه ضربات جبران ناپذیری خوردیم، ولی به بازی بازیکنانم پس از آن افتخار می کنم. گاهی پیش می آید که با وجود تلاش فراوان شکست می خوری. اتلتیکو شجاعانه و با تلاش فراوان باخت. والنسیا در بازیهای اروپایی حضور ندارد و با بازیکنانی که در اختیار دارد، اگر سوم یا چهارم نشود نتیجه بسیار بدی گرفته است.\"

سیمئونه از عملکرد داور مسابقه فرناندو تکسیرا ابراز رضایت کرد و گفت که شاید دیگر اجازه ندهد که سکویرا پنالتی بزند.

او در این باره گفت:\" پنالتی زن ما مانزوکیچ است، اما من خواستم سکویرا بزند. او دو پنالتی در کل دوران بازیگری اش از دست داده و هر دو برای اتلتیکو بوده. بنابراین شاید دیگر به او اجازه پنالتی زدن ندهم.\"

     
آی اسپورت
2014-10-05 03:23:40
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر