فهرست
گواردیولا: بایرن دائما بهتر می شود
گواردیولا: بایرن دائما بهتر می شود

گواردیولا: بایرن دائما بهتر می شود

آی اسپورت- سرمربی بارسلونا از پیروزی مقتدرانه تیمش در برابر هانوفر ابراز خشنودی کرد. با وجود این که بایرن فصل را بدون شکست آغاز کرده است، اما انتقادات زیادی از آنها می شد. گفته می شد که آنها توانایی ارائه بازی تهاجمی و پرگل فصل پیششان را ندارند. اما امروز آرین روبن و روبرت لواندوفسکی هر کدام دو بار گلزنی کردند تا بایرن به یک پیروزی پرگل دست یابد.

گواردیولا از این پیروزی که هفتمین پیروزی پیاپی بایرن در برابر هانوفر بود ابراز خوشحالی کرد و گفت که امیدوار است که پیروزی های مقتدرانه بایرن در هفته های آینده ادامه پیدا کند.

او بعد از بازی به وبسایت رسمی باشگاه گفت:\" نتیجه کاملا راضی کننده بود. هانوفر سومین یا چهارمین تیمی بود که با پنج هافبک در برابر ما بازی می کرد که کار را برای ما بسیار سخت می کند. ما چهار گل به ثمر رساندیم و می توانستیم گل های بیشتری هم بزنیم. اما نکته مهم این است که ما هر بازی بهتر می شویم. ما بیشتر بازی کردیم و کمتر دویدیم. این موضوع من را خوشحال می کند.\"

آرین روبن که همکاری فوق العاده ای با لواندوفسکی در دیدار امشب داشت، بعد از بازی گفت:\" بازی خیلی خوبی بود. ما به شدت تهاجمی بازی کردیم و هیچ شانسی به آنها ندادیم. هانوفر فقط می خواست دفاع کند. اما آنها نمی توانستند جلوی ما را بگیرند. زدن 4 گل در برابر هوادارن بسیار لذت بخش است و ما می توانستیم به گلهای بیشتری دست پیدا کنیم.\"  

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-05 09:06:05
نظر دهید
۱ نظر
مهران
يكشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳، ۰۲:۲۵
سرمربی بارسلونا؟ سوتی خوبی بود...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر