فهرست
راجرز: لیورپول راه درازی در پیش دارد
راجرز: لیورپول راه درازی در پیش دارد

راجرز: لیورپول راه درازی در پیش دارد

آی اسپورت- پس از پیروزی 1-2 لیورپول در برابر وست برومویچ، سرمربی این تیم گفت که آنها برای رسیدن به سطح فصل پیششان کارهای زیادی باید انجام دهند. گلهای آدام لالانا و جردن هندرسون بالاخره قرمزها را به سومین پیروزی فصلشان رساند. گل آدام لالانا را سیدو براهینو از روی نقطه پنالتی پاسخ داد. اما جردن هندرسون موفق شد که دوباره لیورپولی ها را پیش بیندازد و راجرز از این که می بیند تیمش دوباره روحیه جبران کردن را به دست آورده، ابراز رضایت کرد و سپس ابراز امیدواری کرد که بتواند بعد از بازی های ملی بازیکنانش را کاملا آماده در خدمت داشته باشد.

او به خبرنگاران گفت:\" منطقی بازی کردیم. اما راه درازی در پیش داریم. سرعت، فشردگی و حرکات ما در بازی در حال پیشرفت است. می خواهم هرچه فصل جلوتر می رود بهتر شویم. اما هنوز مهمترین چیز این است که راهی برای پیروز شدن پیدا کنیم. بازیکنان من شخصیت فوق العاده ای دارند. این پیروزی بسیار مهمی برای ما بود. امیدوارم وقتی بازی های ملی تمام شد، در همان فرمی باشیم که در بازی با تاتنهام بودیم و ترکیب کاملی در اختیار داشته باشیم.\"

راجرز از این که جردن هندرسون در فرم ایده آلش قرار داشت، ابراز رضایت کرد و گفت:\" ما به او اجازه نفوذ بیشتری دادیم. او تنها بازیکن این کشور است که می تواند بدون توپ و فقط با قدرت بدنی اش بازی را تغییر دهد و به همین دلیل تصمیم گرفتیم امروز به او اجازه نفوذ بیشتر بدهیم. این قدرت دوندگی به او این امکان را داد که روی گل اول با آدام همکاری کند و روی گل دوم خودش را به آن نقطه رسانده و گل خیلی خیلی مهمی را به ثمر برساند. بازی امروز او درخشان بود. قدرت دوندگی او کم نظیر است. بازی او خیلی ها را تحت تاثیر قرار می دهد. قدرت دوندگی او عالی است و تکنیک پا به توپش فوق العاده است.\"

     
آی اسپورت
2014-10-05 02:50:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر