فهرست
پیش بازی چلسی- آرسنال: انتقام و دیگر هیچ
پیش بازی چلسی- آرسنال: انتقام و دیگر هیچ

پیش بازی چلسی- آرسنال: انتقام و دیگر هیچ

آی اسپورت- آرسنال امروز در حالی در استمفوردبریج میهمان چلسی خواهد بود که هنوز بسیاری از هواداران این تیم شکست 6-0 فصل گذشته در خانه آبی های لندن را فراموش نکرده اند.

در آن دیدار که هزارمین حضور آرسن ونگر روی نیمکت توپچی ها بود، شاگردان مورینیو در همان نیمه اول 4 گل به حریف زدند و اخراج یک بازیکن آرسنال هم تنها کار را برای مردان ونگر دشوارکرد.

آن شکست، روند ناکامی های ونگر مقابل مورینیو را تکمیل کرد. در 11 دیداری که این دو مربی مقابل هم قرار گرفتند، 6 بازی با برتری آقای خاص به پایان رسید و 5 دیدار هم مساوی شد؛ روندی که سرمربی فرانسوی مصمم است تا به آن پایان بدهد.
ونگر در دیدار امروز می تواند از ناچو مونرئال بار دیگر استفاده کند؛ این خبر، به ویژه در روزی که خط دفاعی آرسنال باید از گلزنی دیه گو کاستا جلوگیری کند، قابل توجه است. ستاره اسپانیایی در 6 دیداری که این فصل برای چلسی در لیگ برتر انجام داده، 6 گل زده و یک خطر جدی برای دروازه توپچی هاست.

آرسنال و چلسی دو تیم بدون شکست این فصل لیگ برتر هستند و شاگردان ونگر اگر بتوانند  در پایان دیدار امروز هم این رکورد را حفظ کنند، سرمربی فرانسوی می تواند از عملکرد شاگردانش راضی باشد.

مورینیو در دیدار امروز دیدیه دروگبا (قوزک پا) و رامیرس (ران) را به دلیل آسیب دیدگی در اختیار ندارد اما سایر نفرات اصلی تیمش، می توانند رکورد پیروزی های او مقابل ونگر را بهبود ببخشند.

یکی از نکات قابل توجه این دیدار، قرار گرفتن سسک فابرگاس مقابل تیم سابقش است؛ هرچند بازگشت او به امیریتس در دیدار برگشت، مطمئنا جنجالی تر و دیدنی تر خواهد بود.

  ۲  
آی اسپورت
2014-10-05 12:05:17
نظر دهید
۲ نظر
-
يكشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳، ۱۲:۰۸
اخه کجای دنیا میشه با یه تیم مصدوم بیای شیش گل رو جبران کنی؟این ارسنالسا هم خیلی دلشون خوشه.خخخخخخخخخخخ
گتاب سیتی وچون
يكشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳، ۱۵:۵۷
دو تا رو شاخشه حالا شاید سه تا بخورن ولی شش تا نمیشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر