فهرست
پیش بازی یوونتوس- رم: جنگ گورخر و گرگ
پیش بازی یوونتوس- رم: جنگ گورخر و گرگ

پیش بازی یوونتوس- رم: جنگ گورخر و گرگ

آی اسپورت- هرچند هنوز تا پایان رقابتهای این فصل سری A زمان زیادی باقی مانده، بسیاری دیدار امشب یوونتوس- رم را در سرنوشت قهرمانی این فصل موثر می دانند.

دو تیم که در تمام طول فصل گذشته برای کسب قهرمانی رقابت داشتند، در 5 هفته ابتدایی این فصل هم به 5 پیروزی رسیدند و اکنون در یک جدال حساس، مقابل هم قرار خواهند گرفت. یوونتوسی ها که به دلیل تفاضل گل بهتر در صدر قرار دارند، در سه فصل گذشته با هدایت آنتونیو کونته، فاتح اسکودتو بودند؛ از جمله قهرمانی فصل گذشته که با برتری 17 امتیازی نسبت به رم به دست آمد.

هرچند کونته در تابستان یوونتوس را ترک کرد اما بیانکونری با هدایت مکس آلگری شروع خوبی داشت و بدون دریافت حتی یک گل، در 5 هفته ابتدایی فصل جدید به پیروزی رسید. یوونتوسی ها که فصل گذشته در هر دو دیدار رفت و برگشت رم را شکست دادند- از جمله پیروزی 3-0 در خانه- در دیدار امشب هم شانس بیشتری برای پیروزی دارند؛ هرچند رم با هدایت رودی گارسیا، این فصل تیم بهتری شده است.

گارسیا که در اولین فصل حضورش در المپیکو عالی کار کرد، در تابستان با به خدمت گرفتن بازیکنانی مانند اشلی کول، خوان ایتوربه و اربی امانوئلسون، تیمش را تقویت کرد. آنها هم در 5 دیدار ابتدایی به پیروزی رسیدند و تنها یک گل خورده در کیسه دارند. بخشی از نمایش های خوب رم در این فصل حاصل نمایش های خوب فرانچسکو توتی است که هفته گذشته با گلزنی در دیدار مقابل منچسترسیتی، به مسن ترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان تبدیل شد.

یوونتوس در دیدار امشب مطمئنا آندره آ بارزالی را در اختیار نخواهد داشت و حضور آلوارو موراتا و مارتین کاسرس هم در هاله ای از ابهام قرار دارند. آندره آ پیرلو هم بعید است در این دیدار بتواند به کمک یووه بیاید.                             

در سمت مقابل، رمی ها می توانند از خوان ایتوربه استفاده کنند. او که به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه ماهیچه پشت ساق پا، دیدار با سیتی را از روی نیمکت آغاز کرد، می تواند امشب از ابتدا به میدان برود. اما دنیل ده روسی و کوین استروتمن غایب خواهند بود.

     
آی اسپورت
2014-10-05 12:27:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر