فهرست
پیش بازی پاری سن ژرمن- موناکو: ال کلاسیکوی فرانسوی
پیش بازی پاری سن ژرمن- موناکو: ال کلاسیکوی فرانسوی

پیش بازی پاری سن ژرمن- موناکو: ال کلاسیکوی فرانسوی

آی اسپورت- پاری سن ژرمن که شروع چندانی خوبی در رقابت های این فصل نداشته، قصد دارد با پیروزی در دیدار امشب مقابل موناکو، به ناکامی اش در کسب سه امتیاز مقابل این تیم در 9 دیدار اخیر پایان بدهد.

شاگردان بلان چند روز قبل در چمپیونزلیگ موفق شدند با گل های داوید لوئیز، مارکو وراتی و بلیز ماتوئیدی، بارسا را 3-2 شکست بدهند و اکنون با روحیه ای بالا مقابل مردان ژاردیم قرار خواهند گرفت. پی اس جی در 6 دیدار ابتدایی اش در رقابت های این فصل 4 تساوی داشت و در حال حاضر با 8 امتیاز اختلاف نسبت به مارسی صدرنشین، در رتبه چهارم قرار دارند.

اما خبر بد برای پاریسی ها اینکه آنها در این دیدار مارکینیوس را در اختیار نخواهند داشت. مدافع برزیلی در دیدار مقابل بارسا آسیب دید و مانند تیاگو سیلوا در این دیدار غایب است. این به آن معنی است که داوید لوئیز در این دیدار هم در ترکیب اصلی بلان قرار خواهد گرفت. احتمال زومانا کامارا در قلب خط دفاعی در کنار لوئیز قرار خواهد گرفت.

علاوه بر این، اسکیل لاوتزی هم به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ در این دیدار غایب است و حضور زلاتان هم در این دیدار هم درهاله ای از ابهام قرار دارد.

موناکو هم در این فصل شرایطی مشابهی با پاری سن ژرمن داشته است. شاگردان لئوناردو ژاردیم در لیگ قهرمانان موفق شدند بایر لورکوزن را شکست بدهند و سپس با زنیت مساوی کنند تا شانس زیادی برای صعود از این گروه داشته باشند. اما آنها در لوشامپیونا در رتبه دوازدهم قرار دارند و در 10 دیدارشان در این فصل، نتوانسته اند در هر دیدار بیش از یک گل بزنند.

در چنین شرایطی، احتمال غیبت دیمیتار برباتوف، نگرانی های سرمربی پرتغالی را افزایش داده است. علاوه بر این، جرمی تولالان هم محروم است.

     
آی اسپورت
2014-10-05 13:18:35
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر