فهرست
پیش بازی رئال مادرید- اتلتیک بیلبائو؛ طلسم برنابئو 10 می شود؟
پیش بازی رئال مادرید- اتلتیک بیلبائو؛ طلسم برنابئو 10 می شود؟

پیش بازی رئال مادرید- اتلتیک بیلبائو؛ طلسم برنابئو 10 می شود؟

آی اسپورت- رئالی ها امشب در سانتیاگو برنابئو میزبان اتلتیک بیلبائو خواهند بود و کارلو آنچلوتی امیدوار است که کریس رونالدو با آمادگی کامل در این دیدار به میدان برود.

ستاره پرتغالی بعد از مصدومیت در دیدار مقابل لودوگورتس، در یکی دو روز اخیر به تنهایی تمرین کرد. او که در دیدار مقابل حریف پرتغالی، علاوه بر به ثمر رساندن یک گل از روی نقطه پنالتی، یک پنالتی را هم از دست داد، از بازی خشن بازیکنان حریف در پایان بازی انتقاد کرد.

اما رئالی ها برای ادامه روند خوب شان، به درخشش رونالدو نیاز دارند. او در 5 دیدار این فصل رئال در لالیگا، 10 گل به ثمر رسانده و رئالی ها را به کسب موفقیت های بیشتر امیدوار کرده است. هرچند آمار خوب رئالی ها در دیدار خانگی مقابل بیلبائو، آنها را به پیروزی مقابل این تیم، حتی بدون حضور رونالدو هم امیدار کرده است. رئال در هر 9 دیدار اخیر خانگی اش مقابل حریف باسکی، به پیروزی رسیده است.

در 5 دیدار اخیر دو تیم در برنابئو، رئال 3 بار با نتایج مشابه 5-1 حریف را مغلوب کرده و رئالی ها در حالی پای به این دیدار می گذارند که در هر 5 دیدار اخیرشان در همه رقابت ها، به پیروزی رسیده اند.

رئال در دیدار امروز کونترائو، خسه و خدیرا را در اختیار نخواهد داشت اما تیم حریف شرایط بحرانی تری دارد. بیلبائو که فصل گذشته نتایج بسیار خوبی گرفت، این فصل چندان شرایط خوبی ندارد. آنها در 6 دیدار اخیرشان نتوانستند به پیروزی برسند که آخرین آن، شکست 2-1 مقابل باته بوریسوف در چمپیونزلیگ بود.

آنها در لالیگا تنها یک پیروزی داشتند و کسب پیروزی در برنابئو می تواند شرایط را برای آنها بسیار بهتر کند. ایزاک آکتچه تنها غایب بیلبائو در این دیدار خواهد بود.  

  ۲  
آی اسپورت
2014-10-05 13:41:44
نظر دهید
۲ نظر
nasirienglish
يكشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳، ۱۴:۵۰
واقعا باید از به اصطلاح دوستان بیطرف پخش صدا و سیما سپاسگزاری کرد که انقدر مزخرف حال همه رو به هم زدن...اه اه اه...اه به به صداوسیما...اه به خیابانی....اه
بنزما
يكشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳، ۱۷:۲۹
بیلبائو رو هم میترکونه تا جشتون درآد کریس هم هتریک میکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر