فهرست
در چه صورتی اوبامیانگ در آرسنال می‌ماند؟
در چه صورتی اوبامیانگ در آرسنال می‌ماند؟

در چه صورتی اوبامیانگ در آرسنال می‌ماند؟

آی اسپورت - سان مدعی شد در صورتی که آرسنال نتواند با مبلغ دلخواهش پیر امریک اوبامیانگ را بفروشد، این بازیکن در جمع توپچی ها ماندگار خواهد شد. پس از درخشش فوق العاده در ترکیب دورتموند تیم های زیادی خواهان به خدمت گرفتن مهاجم جوان این تیم یعنی پیر امریک اوبامیانگ شدند اما نهایتا او در نقل و انتقالات زمستانی سال ۲۰۱۸ لیگ برتر انگلیس و باشگاه آرسنال را به عنوان چالش جدید خود انتخاب کرد.

با وجود عملکرد پر نوسان آرسنال طی یکی دو فصل اخیر اما اوبامیانگ یکی از بهترین بازیکنان این تیم بوده و همواره عملکرد درخشانی ارائه داده است. مهاجم ۳۰ ساله در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر نیز آمار فوق‌العاده ۱۷ گل و یک پاس گل را به ثبت رسانده است.

طی هفته‌های اخیر صحبت های زیادی در رابطه با احتمال جدایی اوبامیانگ از آرسنال مطرح شد. همچنین گفته شد که تیم های زیادی خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن هستند. در همین رابطه قیمت ستاره گابنی آرسنال ۵۰ میلیون پوند برآورد شده است اما مسائل به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا باعث شده که بسیاری از باشگاه ها نتوانند این مبلغ را برای جذب اوبا پرداخت کنند.

حالا و در همین رابطه سان مدعی شده آرسنال در صورت دریافت پیشنهاد های حدود ۲۰ میلیون پوند راضی به فروش اوبامیانگ نخواهد شد و در نهایت این مهاجم گابنی را مجبور به ماندن در جمع توپچی ها خواهد کرد.

 

 

     
آی اسپورت
2020-06-03 13:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر