فهرست
«سروش» سین هشتم پرسپولیس؟
«سروش» سین هشتم پرسپولیس؟

«سروش» سین هشتم پرسپولیس؟

آی اسپورت - پرسپولیس در شرایطی به پایان لیگ نزدیک می‌شود که دومین بار قهرمانی لیگ را به‌دست خواهند آورد. سرخپوشان اما در سال آینده شرایط سختی را خواهند داشت و با توجه به محرومیت در نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس مجبور است هر طور شده با بازیکنان فعلی تمدید کند تا بتواند حداقل با همین نفرات لیگ را آغاز کند. شنیده می شود برانکو که در این فصل حاضر نشد حتی در نبود یک هافبک بازیساز به مسلمان بازی بدهد دوباره به دنبال جذب سروش رفیعی است. هرچند که این بازیکن در صورت بازگشت به پرسپولیس هم نمی تواند یک نیم فصل برای پرسپولیس بازی کند. در عین حال باید دید خود سروش اصلا تمایلی به بازگشت به فوتبال ایران را خواهد داشت یا نه.

آینده مبهم سروش
سروش رفیعی در نیم‌فصل دوم سال گذشته به پرسپولیس پیوست و خیلی زود در دل هواداران و البته برانکو جای خود را باز کرد و در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار گرفت و با تکنیک خود توانست به ستاره پرسپولیس تبدیل شود و در کنار مسلمان، امیری و فرشاد احمدزاده خط هافبک خطرناکی را تشکیل بدهد. رفیعی در ابتدای این فصل راهی قطر شد و در الخور هم توانست بدرخشد اما درخشش این بازیکن در قطر هم نتوانست کی روش را برای دعوت از او مجاب کند. حالا شنیده ها حاکی از این است که سروش رفیعی به دنبال بازگشت به ایران است البته شاید هم تیم های قطری بتوانند این بازیکن را برای یک سال دیگر بازی کردن در قطر مجاب کنند.

برانکو از بازی‌سازهایش ناامید شده؟
سرمربی پرسپولیس در شرایطی این فصل را آغاز کرد که محسن مسلمان و بشار رسن دو بازیساز برانکو بودند. برانکو اما در نیم فصل دوم دیگر به مسلمان به دلایل نامعلوم بازی نداد و بشار رسن هم نشان داد که بازیکن 90 دقیقه ای نیست. به همین دلیل برانکو با تغییر سیستم خود بازیکن بازیساز را از ترکیب حذف کرد تا تنها از دو وینگر استفاده کند. حالا ظاهرا سرمربی پرسپولیس می خواهد با جذب سروش رفیعی دوباره یک بازیساز فانتزی را به ترکیب اضافه کند.

سپاهان به دنبال قهرمانی
شنیده‌ها از این می‌گوید که به جز پرسپولیس، باشگاه سپاهان هم به دنبال جذب سروش رفیعی است البته به احتمال زیاد در صورتی که قرمزها پیشنهاد خوبی به سروش بدهند خود او هم دوست دارد دوباره به پرسپولیس باز گردد اما در غیر این صورت شاید سپاهان بتواند با پول بیشتر سروش رفیعی را راهی اصفهان کند.

همشهری ورزشی

۶ ۱  
آی اسپورت
2018-03-19 17:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
موراتا
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، ۰۲:۲۶
این بهترین خبر ورزشی ای بود که میتونستم بخونم ان شاالله جور بشه و سروش برگرده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر