فهرست

یحیی توره: من یک روبات نیستم

آی اسپورت- یحیی توره هافبک قدرتی منچستر سیتی که به دلیل عملکرد چند وقت اخیرش مورد انتقاد کارشناسان قرار گرفته بود، در بازی تیمش در برابر استون‌ویلا با یک حرکت انفرادی زیبا در دقیقه‌ی 82 قفل دروازه‌ی حریف را گشود تا تیمش در نهایت با نتیجه‌ی 0-2 پیروز میدان باشد.

 

«از نظر خودم، دارم به کارم ادامه می‌دهم. من برای تیم‌های بزرگی در اروپا بازی کرده‌ام و با این انتقادها آشنا هستم. من فقط بهترین تلاشم را انجام می‌دهم و سعی می‌کنم دوباره به تیمم برای پیروز شدن کمک کنم. اما این اصلاً ساده نیست، چون شما باید هر سه روز بازی کنید و مردم باید درک کنند که من یک روبات نیستم؛ من یک انسان ام. اما من باید ادامه بدهم، چون همه‌ی هم‌تیمی‌هایم دور و بر من دارند همین کار را می‌کنند.»

 

«فکر می‌کنم امروز یک پیروزی بزرگ بود، چون ما با یک تیم بزرگ بازی می‌کردیم. در نیمه‌ی اول کار برای ما سخت شده بود اما در نیمه‌ی دوم کارمان را انجام دادیم. این یک برد محشر بود. پس از تساوی سه‌شنبه برابر رم، بازگشت برای ما خیلی سخت بود. احترام کاملی برای استون‌ویلا قایل ایم، آن‌ها در دفاع خیلی خوب کار کردند، اما در نیمه‌ی دوم کار را تمام کردیم.»

     
آی اسپورت
2014-10-05 17:57:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر