فهرست
یوونتوس 3-2 رم : بیانکونری فاتح جدال سخت بالای جدول
یوونتوس 3-2 رم : بیانکونری فاتح جدال سخت بالای جدول

یوونتوس 3-2 رم : بیانکونری فاتح جدال سخت بالای جدول

آی اسپورت- حساس ترین دیدار این هفته باشگاهی در ایتالیا بین دو تیم بالای جدول برگزار شد. یوونتوس و رم هر دو همه پنج بازی اول خود را برده بودند و این دیدار برای آنها اهمیت فوق العاده ای داشت. یوونتوس فقط به دلیل تفاضل گل بیشتر در صدر جدول قرار داشت. در لیگ قهرمانان اروپا رم یک تساوی ارزشمند در زمین منچستر سیتی به دست آورده بود، اما وضعیت یوونتوس متفاوت بود. آنها یک بازی حساس و نزدیک را در ویسنته کالدرون به اتلتیکو مادرید واگذار کرده بودند.

نگرانی اصلی ماسیمیلیانو آلگری مصدومیت پیرلو بود. او شب گذشته اعلام کرده بود که هنوز نمی داند که می تواند در این دیدار حساس از پیرلو استفاده کند یا نه. اما به هر ترتیب بازی ساز خط میانی بیانکونری به این بازی رسید و 79 دقیقه در میدان قرار داشت. اما ویدال روی نیمکت نشسته بود که در همین دقیقه جای پیرلو را گرفت.

بازی متعادل آغاز شد و دو تیم نمی خواستند از ابتدا ریسک کنند. شاید تا قبل از دقیقه 27 که ضربه کاشته ای برای یوونتوس به دست آمد، کمتر کسی فکر می کرد که این بازی 5 گل داشته باشد. اما این ضربه کاشته به مدافعین رم برخورد کرد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. این پنالتی مشکوک به شدت مورد اعتراض بازیکنان و کادر فنی رم قرار گرفت. اما به هر ترتیب تبس پشت این صربه قرار گرفت و یوونتوس را 0-1 پیش انداخت.

اما یوونتوس فقط 5 دقیقه توانست از گل خود محافظت کند. رم که تلاش می کرد تا بازی را جبران کند در دقیقه 32 صاحب یک ضربه پنالتی شد تا توتی کار را به تساوی بکشد. این نتیجه تا دقیقه 44 حفظ شد. اما دقایق پایانی نیمه اول فوق العاده جالب از کار درآمد. در دقیقه 44 ایتوربه رم را 1-2 پیش انداخت. اما حتی نیمه اول را هم پیروز به رختکن نرفت. 3 دقیقه پس از پایان وقت های تلف شده نیمه اول یک پنالتی دیگر برای یووه اعلام شد و تبس این توپ را هم به گل تبدیل کرد. نیمه اول 2-2 مساوی تمام شد.

نیمه دوم کم افت و خیزتر از کار در آمد. هر دو مربی ستاره های با تجربه خود را بیرون کشیدند. توتی در دقیقه 75 جای خود را به دسترو داد و 4 دقیقه بعد ویدال، جای پیرلو را گرفت. بازی رو به پایان بود که در دقیقه 86 لئوناردو بونوچی در شلوغی محوطه جریمه پا به توپ شد و گل برتری یووه را به ثمر رساند.

در دقایق پایانی بازی مانولاس و موراتا با هم درگیر شدند که داور پرکار این دیدار، به هر دو کارت قرمز نشان داد. بازی با نتیجه 2-3 به پایان رسید تا یوونتوس با هر 18 امتیاز ممکن در صدر قرار گیرد.یوونتوس: بوفون؛ کاسرس، بونوچی، لیششتاینر، کیه‌لینی؛ پیرلو، مارکیزیو، آساموا، پوگبا؛ یورنته، ته‌وز


رم: اسکوروپسکی، یانگا امبیوا، مانولوس، هولباس، مایکون، ناینگولان، کیتا، پیانیچ؛ توتی، ژروینیو، ایتوربه  ۱  
آی اسپورت
2014-10-05 22:38:12
نظر دهید
۱ نظر
-
يكشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳، ۲۱:۳۱
دقیقه 27: کارلوس تبس از روی نقطه‌ی پنالتی دروازه‌ی یووه را باز کرد.
??????????????????؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر