فهرست

دعوت نشدن ماریو بالوتلی به تیم ملی ایتالیا

آی اسپورت- ماریو بالوتلی بار دیگر در لیست انتخابی آنتونیو کونته جای نگرفت، اما برخلاف او گراتزیانو پله مهاجم ساوتهمپتون برای اولین بار به تیم ملی دعوت شد. ماریو بالوتلی که در جام جهانی دو کارت زرد گرفته بود، نمی توانست در بازی اول ایتالیا در مقدماتی جام ملتهای اروپا در برابر نروژ بازی کند. البته کونته اصلا او را دعوت نکرده بود.

ماریو بالوتلی که با یک قرارداد 20 میلیون یورویی این تابستان از میلان به لیورپول پیوسته، تلاش زیادی برای این تیم از خود نشان داده است.  اما در طول این فصل فقط یک بار توانسته گل بزند.

پله که این فصل از فاینورد به ساوتهمپتون پیوسته، در 8 بازی که برای آنها به ثمر رسانده 5 گل به ثمر رسانده است و در 29 سالگی شانس حضور در تیم ملی را یافته است.

تیم ملی ایتالیا با پیروزی 0-2 بر نروژ در صدر این گروه ایستاده است. آنها باید در 10 اکتبر به آذربایجان سفر کنند و سه روز بعد به مالت بروند.

لیست کامل تیم ملی ایتالیا:

دروازه بانان: بوفون (یوونتوس)، پرین(جنووا)، سیریگو (پاریس سن ژرمن)

مدافعان: بونوچی (یوونتوس)، کیه لینی(یوونتوس)، دارمیان (تورینو)، دی شیلیو(میلان)، اوگبونا(یوونتوس)، پاسکوال(فیورنتینا)، رانوکیا(اینتر)، روگانی (امپولی)

هافبک ها: آکویلانی (فیورنتینا)، بوناونتورا (میلان)، کاندروا (لاتزیو)، فلونزی(رم)،مارشیزیو(یوونتوس)،پارولو(لاتزیو)، پولی (میلان)، تیاگو موتا (پاریس سن ژرمن)، وراتی (پاریس سن ژرمن)

مهاجمین: دسترو(رم)، جووینکو(یوونتوس)، ایموبیله(دورتموند)، اوزوالدو(اینتر)، پله(ساوتهمپتون)، زازا(ساسوئولو)

     
آی اسپورت
2014-10-05 22:42:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر