فهرست
پاریس سن ژرمن1-موناکو؛ توقف پاریسی ها در 90 +2
پاریس سن ژرمن1-موناکو؛ توقف پاریسی ها در 90 +2

پاریس سن ژرمن1-موناکو؛ توقف پاریسی ها در 90 +2

آی اسپورت- پاریس سن ژرمن برای بازگشت به بالای جدول نیاز مبرم به پیروزی در این دیدار داشت. از سوی دیگر برای موناکو هم این دیدار بسیار حیاتی بود. اما در نهایت امتیازات این دیدار تقسیم شد.

پاریس سن ژرمن که چند هفته ای است زلاتان ابراهیموویچ را به علت مصدومیت در اختیار ندارد، چند شب پیش به یک پیروزی بزرگ دست یافته بود. آنها بدون ستاره اصلی خط حمله شان در لیگ قهرمانان اروپا 2-3 از سد غولهای کاتالان گذشته بودند. اما در لیگ فرانسه اوضاع متفاوتی داشتند. مارسی با مارچلو بیلسا و بوردو با ویلی سانیول فصل خوبی را پشت سر می گذارند و رقبای جدی برای پاریسی ها محسوب می شوند. مخصوصا که مارسی با پیروزی این هفته اش در زمین کان 22 امتیازی شد و پی.اس.جی فقط باید این بازی را می برد تا اختلاف امتیازش با مارسی بیشتر نشود. از سوی دیگر موناکو هفته پیش در زمین خودش به نیس باخته بود و بر خلاف فصل پیش در نیمه دوم جدول وضعیت مناسبی ندارد. سرمربی آنها گفته بود که تیمش در رقابتهای لیگ دسته اول فرانسه انگیزه لیگ قهرمانان را ندارد و از آنها خواسته بود که با توان بیشتری در لیگ داخلی شان حضور پیدا کنند. آنها خیلی از مصدومان را در تیمشان می دیدند که مهم ترین آنها برباتوف بود که به تازگی مصدوم شده است.

نیمه اول نیمه متعادلی بود. هر دو تیم موقعیت هایی داشتند، اما هیچ کدام از آنها خیلی خطرناک نبودند. چیزی که بیشتر در هر دو تیم مشاهده می شد، ترس آنها از باخت بود تا میل به پیروزی. بازی در نیمه اول بدون گل مساوی به پایان رسید.

اما پاریسی ها نیمه دوم را بهتر آغاز کردند و چند موقعیت گلزنی روی دروازه حریف ایجاد کردند. اما تا دقیقه 26 دقیقه طول کشید تا آنها به گل برتری دست پیدا کنند. در دقیقه 71 پاستوره روی ضد حمله صاحب توپ شد و باهبک را در جناح راست صاحب توپ کرد. او یک پاس دیدنی در تیر دوم به لوکاس داد و لوکاس پاریسی ها رو 0-1 پیش انداخت. تیم میزبان سعی کرد که بازی را کنترل کند تا به این سه امتیاز خانگی دست پیدا کند. در دقیقه 75 لئوناردو ژادیم مارشال را به جای اوکامپوس وارد میدان کرد و همین بازیکن سرنوشت این دیدار را رقم زد. دو دقیقه از وقت اضافه گذشته بود که مارشال دروازه میزبان را باز کرد تا امتیازات تقسیم شود.

با این تساوی پاریس سن ژرمن به رده سوم جدول صعود کرد و در 7 امتیازی مارسی قرار گرفت. موناکو هم با 11 امتیاز در جایگاه سیزدهم ایستاد.

 پاریس سن ژرمن: سیریگو، کامارا، مکسول، داوید لوئیز، فن در فیل، ماتوئیدی، تیاگو موتا، پاستوره، وراتی، لوکاس، کاوانی

 

موناکو: سوباسیچ، کاروالیو، راگی، کورزاوا، فابینیو، دیرار، موتینیو، کوندوگبیا، کاراسکو، باکایوکو، اکامپوس
  ۱  
آی اسپورت
2014-10-06 09:48:48
نظر دهید

۱ نظر
حمید احمری
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳، ۰۰:۳۶
خیلی جالبه که بازی پاریسن ژرمن و موناکو رو به صورت لحظه به لحظه گزارش میکنید، اما به تقلید از صدا و سیما ( بارسا تی وی) با اینکه 30 دقیقه از اتمام بازی رئال مادرید گذشته ، هیچ خبری رو منتشر نمیکنید
به یاد داشته باشید که رئال یکی از پرطرفدارترین تیم ها ، در ایران است، هر چند ممکن است شما طرفدار تیم دیگری باشید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر