فهرست
سوال روز: واکنش درخشان به مصاحبه تند حسینی چه خواهد بود؟!
سوال روز: واکنش درخشان به مصاحبه تند حسینی چه خواهد بود؟!

سوال روز: واکنش درخشان به مصاحبه تند حسینی چه خواهد بود؟!

آی اسپورت- جذب میثم حسینی در فصل گذشته ی لیگ برتر یکی خریدهای عجیب علی دایی در پرسپولیس بود . حسینی که پیش از این پیراهن استقلال را بر تن میکرد به نوعی توسط قلعه نویی دیپورت شد و به نفت پیوست اما او در نفت تهران بازی های خوبی از خودش به نمایش گذاشت تا پس از یکسال حضور در این تیم به پرسپولیس بپیوندد. این بازیکن که رابطه ی خوبی با علی دایی داشت و حتی سال گذشته، پس از بازگشت پولادی به این بازیکن هم ترجیح داده میشد حالا در قبال نیمکت نشینی اش واکنش تندی از خود به نشان داده است.

حسینی در واکنش به بازی نکردنش در اصفهان و در واکنش  به تصمیم درخشان عنوان کرده این مربی هر بازیکنی را که قهر کند بازی می دهد.
باید دید حمید درخشان چه واکنشی در قبال مدافع ناراضی اش خواهد داشت؟ جایی که در بدترین مثال ممکن, مدافع چپ پرسپولیس پرویز مظلومی را چماق کرده و بر سر سرمربی اش کوبیده است. در زیر قسمت هایی از مصاحبه میثم حسینی را با تسنیم بخوانید: 

 

*  در بازی با سپاهان اصلاً خوب بازی نکردیم و مستحق باخت بودیم. شانس آوردیم که فقط یک گل خوردیم. ما 90 دقیقه دفاع کردیم و حتی یک حمله هم روی دروازه حریف نداشتیم.من قبل از گل چند توپ را رد کردم و به جای دیگر بازیکنان هم ضربه سَر زدم، در صحنه گل توقع داشتم که بنگر یا اومانیا روی توپ برگشتی یک نوک پا به توپ می‌زدند تا گل نمی‌خوردیم.


*  سالی که نکوست از بهارش پیداست. ما از اول لیگ خوب نبودیم، نه شرایط مالی خوبی داریم و نه شرایط تیمی خوب. متأسفانه تیم مثل فصل گذشته شرایط خوب و جایگاه خوبی ندارد. اگر هم بهتر شویم دائمی نیست و موقت است.ما اگر چند برد متوالی هم بیاوریم باز شکست می‌خوریم. متأسفانه ما وقتی به تیم‌هایی مانند سپاهان می‌رسیم قدرت برنده شدن نداریم.


*  مگر ما استقلال خوزستان را نبردیم، چرا به ترکیب تیم برنده دست زدند؟ چرا باید در بازی حساسی مثل سپاهان که مهاجمان سرعتی و دریبل زن دارد روی نیمکت بنشینم؟ متأسفانه در تیم ما هر کسی قهر کند بازی می‌کند. کاش من هم این کارها را بلد بودم، البته می‌خواهم از این به بعد از این کارها یاد بگیرم.من هیچ‌وقت اعتراض نکردم و سرم همیشه پایین بوده ولی ظاهراً دیواری کوتاه‌تر از من پیدا نمی‌شود. ما استقلال خوزستان را بردیم اما گفتند دفاع چپ می‌خواهیم انگار هر بازی از دفاع چپ گل می‌خوریم. چرا وقتی با پای مصدوم برای پرسپولیس بازی کردم کسی حرفی نزد؟


* زمانی که در استقلال بودم دعوایی بین جباری و کرار پیش آمد که همه در جریان آن هستند. هیچ‌وقت یادم نمی‌رود جباری گفت تا زمانی که این اجنبی (کرار) در تیم باشد من نمی‌آیم. مظلومی که همه می‌گفتند ترسو است کم نیاورد و گفت جباری را نمی‌خواهد، مجتبی هم بعد از چهار روز با گل و شیرینی به تمرین آمد. یک تیم روی کاکل یک‌ نفر نمی‌چرخد بلکه باید یکدل باشیم. الان مگر نفت تهران چیزی دارد ولی چون متحد و یکدل هستند نتیجه می‌گیرند یا همین سپاهان کلی نقاط ضعف دارد اما یکدل هستند.


*  بازیکن دوست دارد بازی کند ولی باید عدالت رعایت شود و هرکسی که در تمرین خوب است بازی کند به این صورت تیم هم موفق می‌شود. من به رضا نورمحمدی هم گفتم که مشکلی با او ندارم چون مربی تصمیم‌گیرنده است اما باید ملاک در ترکیب قرار گرفتن تمرین باشد. با این شرایط می‌روم و به بهبود مصدومیتم می‌رسم چون باید آینده‌ام را تضمین کنم.حرف من این است چرا هربازیکنی که در تیم ما قهر می‌کند سریع به ترکیب اصلی می‌رسد؟! مگر همچین چیزی می‌شود؟

  ۳  
آی اسپورت
2014-10-05 23:25:01
نظر دهید
۳ نظر
-
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳، ۰۰:۲۲
برو بابا. یکی ندونه فک میکنه رونالدو گذاشتن رو نیمکت
-
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳، ۰۱:۰۴
چی میگه این استقلال خوزستان باسپاهان یکی میدونی اونم سپاهان میزبان تازه استقلال خوزستان هم با شیرجه نوری پنالتی الکی واخراج نشدن مکانی بردین شاید هم منظورت اینه چراداور بازی اون داور نبود خدایی اینا.....................
pouria بارسلونا
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳، ۰۹:۵۹
آقای مو قشنگ . هر هفته جای دیدن بازی فوتبال از دوست عزیزمون یه مدل موی جدید با رنگ جدید می بینیم !!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر