فهرست
مورینیو: آرسنال باید سه اخراجی می داد
مورینیو: آرسنال باید سه اخراجی می داد

مورینیو: آرسنال باید سه اخراجی می داد

آی اسپورت- خوزه مورینیو که امروز در جریان دیدار تیمش با آرسنال در منطقه فنی با ونگر درگیری پیدا کرد، اعتراض شدیدی به داوری داشت و گفت که سه بازیکن آرسنال باید اخراج می شدند. ونگر در جریان این مسابقه که 0-2 به سود چلسی به پایان رسید، شانه مورینیو را هل داد.

ماجرا از جایی شروع شد که گری کیهیل روی سانچز خطای شدیدی کرد که ونگر اعتقاد داشت مستحق کارت قرمز است. مارتین اتکینسون به این مدافع تیم ملی انگلستان فقط یک تذکر داد و سپس دو مربی را فراخواند و از آنها خواست تا خودشان را کنترل کنند. دو مربی حتی در پایان بازی هم با هم دست ندادند.

مورینیو به اسکای اسپورتز گفت:\" برای من همه چیز تمام شده است. اما داستان منطقه فنی مشخص است. هر مربی منطقه فنی خودش را دارد. او حق ندارد وارد محوطه فنی من شود تا داور را برای کارت دادن به بازیکن من متقاعد کند. بنابراین من به او گفتم که لطفا منطقه فنی من را ترک کن و دیگر به اینجا برنگرد.\"

اگر چه کیهیل خوش شانس بود که در زمین بازی باقی ماند، اما چند آرسنالی هم می توانستند اخراج شوند. خطای شدید لورن کاشینلی بر روی ادن هازارد می توانست کارت قرمز داشته باشد. همچنین کالوم چمبرز هم به خاطر خطا بر روی آندره شورله می توانست کارت زرد دوم را دریافت کند. همچنین تکل دو پای دنی ولبک بر روی فابرگاس فقط با یک تذکر از سوی اتکینسون مواجه شد.

مورینیو در این باره گفت:\" به نظر من از دیدگاه فنی و با توجه به سختی این مسابقه، داور عملکرد خوبی داشت. آنها فوق العاده عمل کردند، چرا که کارت زرد دوم چمبرز و کارت قرمز مستقیم کاشینلی را ندیدند. یک کارت قرمز مستقیم هم به ولبک داده نشد که من مشکلی با آن ندارم. بازی تمام شده است. او پسر خوبی است و اصلا روحیه تهاجمی ندارد. شاید این فقط یه عکس العمل به بازی خشن بود.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-05 23:36:54
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی وچون
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳، ۰۱:۱۵
دمت گرم بازم ونگرو سوراخ کردی مرسی خوزه boss pride of london
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر