فهرست
ونگر: کاری نکرده ام که پشیمان باشم
ونگر: کاری نکرده ام که پشیمان باشم

ونگر: کاری نکرده ام که پشیمان باشم

آی اسپورت- آرسن ونگر تائید کرد که خوزه مورینیو را کمی هل داده است. ولی گفت که کار خاصی انجام نداده که به خاطر آن پشیمان باشد. کاشینلی، چمبرز و ولبک خوشحال بودند که اتکینسون آنها را از بازی اخراج نکرد. اما این تکل خشن گری کیهیل روی الکسیس سانچز بود که همه درگیری ها را آغاز کرد. ونگر وارد محوطه فنی مورینیو شده و با دستش شانه او را هل داد. اتکینسون هر دوی آنها را فراخواند و از آنها خواست آرامششان را حفظ کنند.

سرمربی فرانسوی آرسنال در مصاحبه بعد از بازی راجع به کارش گفت:\" از کارم به هیچ وجه پشیمان نیستم. من می خواستم از نقطه A به نقطه B بروم که کسی با یک برخورد غیردوستانه سر راهم قرار گرفت. B سانچز بود که می خواستم وضعیت مصدومیت او را ببینم. راستش را بخواهید برایم مهم نیست که او (مورینیو) چه می گوید.\"

ونگر تائید کرد که مورینیو را کمی هل داده است. همچنین معتقد بود که چلسی باید اخراجی می داد.

او در این رابطه گفت:\" به نظر من اسکار خوش شانس بود که در زمین بازی ماند. او مرتبا خطا می کرد. او تازه در دقیقه 88 یک کارت زرد گرفت. در حالیکه به سورت عمدی مرتبا خطا می کرد. ایوانوویچ هم همینطور. خطاهای زیادی در این دیدار روی بازیکنان من انجام شد که داور آنها را ندید گرفت.\"

در حالی که شکست ناپذیری آرسنال در این فصل به پایان رسید، ونگر معتقد بود که دو تیم فاصله زیادی با هم نداشتند. این مربی فرانسوی گفت:\" اختلاف دو تیم روی موقعیتهای خیلی جزئی بود. بازی بسیار متعادل بود. اگر به تعداد مهارهای دروازه بان ما نگاه کنید، چیز خاصی نمی یابید. همین طور دروازه بان آنها. در این بازی مهم ترین چیز استفاده از تک موقعیتها بود. ما نتوانستیم گل بزنیم اما آنها توانستند. بنابراین در پایان بازی باید گفت بله. آنها بردند.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-05 23:56:14
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی وچون
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳، ۰۱:۱۲
متخصص ناکامی...............................
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر