فهرست
فیورنتینا 3 – 0 اینتر : دومین شکست سخت پیاپی نرآتزوری
فیورنتینا 3 – 0 اینتر : دومین شکست سخت پیاپی نرآتزوری

فیورنتینا 3 – 0 اینتر : دومین شکست سخت پیاپی نرآتزوری

آی اسپورت- در آخرین دیدار هفته ششم لیگ ایتالیا دو تیم فیورنتینا و اینتر به مصاف هم رفتند که فیورنتینا خیلی راحت سه امتیاز این دیدار را از آن خود کرد. اینتر از 5 بازی قبل خود 8 امتیاز گرفته بود و فیورنتینا با 6 امتیاز در میانه جدول قرار داشت. اینتر هفته قبل در زمین خود 1-4 مغلوب کالیاری شده بود. شکستی که برای آنها حاشیه زیادی درست کرد و حالا آنها می خواستند با این بازی هر چه سریع تر از حاشیه خارج شوند. اما فیورنتینا از دو بازی قبلی خود دو تساوی در کارنامه داشت. با توجه به این که بنفش ها سه شب پیش در یورو لیگ بازی داشتند، به نظر می رسید که کار برای اینتر آسان تر از آنها باشد.

اما در همین ابتدای بازی همه محاسبات به هم ریخت. فقط 7 دقیقه طول کشید تا باباکار پاس توموویچ را تبدیل به گل اول بازی و فیورنتینا کند. اما اینتر حتی وقتی گل خورد هم نتوانست عنان بازی را در اختیار بگیرد. 12 دقیقه بعد باباکار پایه گذار گل دوم فیورنتینا شد. پاس او به کوادرادو رسید و او با یک ضربه دیدنی حساب کار را 0-2 کرد.نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

در نیمه دوم اینتر سعی کرد به دروازه فیورنتینا نزدیک شود. اما حتی در اندک زمانی که بازی را در اختیار داشتند هم نمی توانستند موقعیت چندان خطرناکی خلق کنند. و باز هم در دقیقه 76 این فیورنتینا بود که به گل رسید. توموویچ که پاس گل اول را داده بود، این بار در نقش گلزن ظاهر شد و پاس کورتیچ را به تور دروازه میهمان دوخت. بازی با همین سه گل به سود فیورنتینا به پایان رسید تا تیره روزی های اینتر ادامه پیدا کند.

فیورنتینا با این سه امتیاز در انتهای هفته ششم و در آستانه تعطیلی دو هفته ای مسابقات، با 9 امتیاز یک رده و یک امتیاز بالاتر از اینتر در جایگاه نهم قرار گرفت. اینتر هم به میانه جدول سقوط کرد.

     
آی اسپورت
2014-10-06 01:02:36
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر