فهرست
رئال مادرید 5-0 اتلتیکو بیلبائو : گلباران بیلبائو به وسیله رونالدو و بنزما
رئال مادرید 5-0 اتلتیکو بیلبائو : گلباران بیلبائو به وسیله رونالدو و بنزما

رئال مادرید 5-0 اتلتیکو بیلبائو : گلباران بیلبائو به وسیله رونالدو و بنزما

آی اسپورت- رئال مادرید در هفته هفتم رقابتهای لالیگا میزبان اتلتیکو بیلبائو بود که این تیم را با 5 گل در هم کوبید.

رئال مادرید که فصل را خوب شروع نکرده بود، از دو چهاردهم سپتامبر پیروزی های پرگلش آغاز شد. آنها 8 گل به دپورتیوو لاکرونا و 5 گل به الچه زدند و سپس زیردریایی های زرد را در زمین خودشان مغلوب کردند. آنچلوتی در بازی چندشب پیش رئال در برابر لودوگورتس که در بلغارستان برگزار شد، تعدادی از بازیکنان خود را استراحت داد تا بتواند با ترکیب کاملی در برابر بیلبائو قرار بگیرد.

از سوی دیگر اتلتیکو بیلبائو که فصل پیش را فوق العاده به پایان رساند و موفق شد سهمیه لیگ قهرمانان بگیرد، در حال گذراندن یک فصل کاملا متفاوت است. آنها از 6 بازی قبلی خود فقط یک پیروزی در کارنامه داشتند و بسیار ناهماهنگ و بی انگیزه به نظر می رسند. بیلبائو هفته پیش حتی نتوانست تیم تازه صعود کرده آیبار را شکست دهد و چند شب بعد در زمین باته بوریسوف در لیگ قهرمانان هم 1-2 شکست خورد. بازی در سانتیاگو برنابئو برای بیلبائوی این فصل بسیار دشوار به نظر می رسید.

فقط دو دقیقه از سوت پایان بازی گذشته بود که آتش بازی مادریدی ها در سانتیاگو برنابئو آغاز شد. بیل توپ را به رونالدو داد و او حساب کار را 0-1 کرد. اما این نتیجه تا دقیقه 41 حفظ شد. مودریچ در این دقیقه پاس خوبی را برای بنزما فرستاد و او حساب کار را 0-2 کرد. دو تیم با همین نتیجه به رختکن رفتند.

اما ده دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که رئال روی سیستم همیشگی اش، انتقال سریع توپ به گوشه ها و ضد حملات سریع باز هم به گل رسید و مثل گل اول و خیلی از گل های دیگر رئال، بیل توپ را برای رونالدو برید و او کار را تمام کرد.0-3. 14 دقیقه بعد این بار خود رونالدو پاس خوبی به بنزما داد تا این دو بازیکن 2-2 و بازی 0-4 شود. اما رونالدو در لحظات پایانی بازی حساب کار 0-5 کرد تا هت تریک دیگری انجام داده باشد. به نظر می رسید که رونالدو این گل را با دست زده باشد، اما به هر حال این گل پذیرفته شد.

رئال با این پیروزی با 15 امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفت و بیلبائو فقط با 4 امتیاز از 7 بازی در رده هجدهم جای گرفت.


  ۶  
آی اسپورت
2014-10-06 01:48:12
نظر دهید

۶ نظر
ال مورو
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳، ۰۱:۳۸
چقدر دیر خبرشو گذاشتین, گزارش زنده هم که نداشتین. فلان سایتی که اصلا ورزشی هم نیست این خبر رو با امار هتریک رونالدو زودتر گذاشت.
parsa68
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳، ۰۲:۳۳
چی نوشتین سوتی
پیام مادریدیستا
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳، ۰۳:۱۱
سلطان کریس رونالدو
مروت جعفرپور
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳، ۱۴:۱۵
و این است رئال شگفت انگیز
-
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳، ۱۹:۵۵
بارسایی ها کجان؟
-
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳، ۱۹:۵۵
بارسایی ها کجان؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر