فهرست

سرمربی اورتون: کلید پیروزی یونایتد ده خیای فوق العاده بود.

آی اسپورت- بعد از شکست 1-2 اورتون در برابر منچستر یونایتد، سرمربی اورتون ده خیا را یک دروازه بان در کلاس جهانی خوانده و از او تمجید کرد. تیم لوئیز فن خال با درخشش فوق العاده داوید ده خیا موفق شد اورتون را شکست دهد. او در لحظات پایانی نیمه اول یک پنالتی را از اورتون گرفت و در لحظات پایانی بازی چند مهار فوق العاده انجام داد.

بعد از این که استیون نای اسمیت گل آنخل دی ماریا را پاسخ داد، رادامل فالکائو موفق شد با زدن اولین گلش برای شیاطین سرخ آنها را پیش بیندازد. اما این عملکرد فوق العاده ده خیا بود که گل فالکائو را برای منچستر یونایتد حفظ کرد.

مارتینز بعد از بازی به BT SPORT گفت:\" فکر می کنم که ده خیا دو مهار در حد کلاس جهانی داشت و اجازه نداد که ما نتیجه خوبی بگیریم. عملکرد نیمه دوم ما استحقاق بیش از این را داشت.\"

مارنیتز به بازیکنانش هشدار داد که بعد از بازی های ملی باید شروع ضعیف  ابتدای فصلشان را جبران کنند و گفت که آنها بازی های سختی را پشت سر گذاشته اند.

او گفت:\" ما یه امتیازات بیشتری نیاز داریم. نباید حقیقت را پنهان کنیم. فکر می کنم که امتیازات زیادی از دست داده ایم. اما ما با 4 تیم از 6 تیم برتر انگلیس بازی کرده ایم. ما داریم قوی تر می شویم. حالا احتیاج به کمی استراحت داریم و پس از آنم باید امتیازاتی که استحقاق آنها را داریم به دست آوریم.\"

سرمربی اورتون همچنین از مصدومیت زانوی مدافع تیمش جان استونز ابراز نگرانی کرد:\" او از ناحیه زانو احساس ناراحتی می کند. او مدافع خوبی است و مصدومیت وی به ضرر ما خواهد بود.\"

     
آی اسپورت
2014-10-06 03:24:50
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر