فهرست
آنچلوتی: توپ طلای امسال هم باید به رونالدو برسد
آنچلوتی: توپ طلای امسال هم باید به رونالدو برسد

آنچلوتی: توپ طلای امسال هم باید به رونالدو برسد

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، پس از پیروزی 5-0 تیمش مقابل اتلتیک بیلبائو با هت تریک کریس رونالدو، ستاره پرتغالی را مورد ستایش قرار داد و او را شایسته کسب توپ طلای امسال دانست.

رونالدو که در این فصل آمار گلزنی فوق العاده ای را به جا گذاشته، در دیدار شب گذشته هم سه گل زد تا نقشی اساسی در پیروزی تیمش داشته باشد.

آنچلوتی در پایان بازی گفت:\" فکر می کنم که دیگر کسی شکی نداشته باشد که برنده توپ طلای امسال کریستیانو است. روی او نمی توان قیمت گذاشت.\"

سرمربی ایتالیایی همچنین از نمایش تیمش ابراز رضایت کرد و گفت:\" بسیار راضی هستم. همانطور بازی کردیم که می خواستم. در دفاع و حمله همه چیز به خوبی پیش رفت. همه بازیکنانم نمایشی عالی ارائه دادند. بیل،بنزما و رونالدو استثنایی بودند.کریستیانو و بنزما گل زدند و بیل هم پاس گل داد. به این هماهنگی و هارمونی نیاز داریم.بازیکنان خط میانی بی نقص بودند. هواداران هم امروز بسیار خوب از تیم حمایت کردند.

وقتی توپ در اختیار ماست با سه هافبک بازی می کنیم و وقتی آن را از دست می دهیم بیل به هافبک ها اضافه می شود. خامس هم در قسمت چپ زمین تحرک بالایی دارد.او در پست جدیدش به خوبی جا افتاده و از او کاملا رضایت دارم.

نسبت به فصل گذشته در همین زمان، بسیار بهتر بازی می کنیم.این بهترین بازی رئال در این فصل بود.امروز گلی هم دریافت نکردیم و یک نکته مثبت بازی همین موضوع بود. تغییر سیستم نداده ام. فقط به دنبال این بودم که بازیکنان جدید، خودشان را با سیستم رئال وفق بدهند که خوشبختانه همینطور هم شده است.\"

 

 

  ۲  
آی اسپورت
2014-10-06 10:28:49
نظر دهید

۲ نظر
جلیل
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳، ۱۳:۱۳
جدول لیگ ایران رو درست کنید. تراکتور 24 امتیاز داره نه 22
-
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳، ۱۴:۳۷
نمیدونم چرا دو هفته است صدا و سیمای آشغال بازی های رئال رو پخش نمیکنه !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر