فهرست
صادقی: کی‌روش دوست دارد با قبلی‌ها کار کند/ شانسی گل نزدم
صادقی: کی‌روش دوست دارد با قبلی‌ها کار کند/ شانسی گل نزدم

صادقی: کی‌روش دوست دارد با قبلی‌ها کار کند/ شانسی گل نزدم

آی اسپورت- بدون شک اکبر صادقی یکی از بهترین بازیکنان این فصل لیگ برتر بوده است ولی بعد از اعلام لیست بازیکنان تیم‌ملی او را در نفرات کارلوس کی‌روش ندیدیم. گفت‌وگوی این بازیکن را با فارس می‌خوانید:

بعد از سه هفته که با شکست پشت سر گذاشتید، گسترش فولاد را در تبریز بردید...

قبول دارم که بازی حساس و سختی را در تبریز بردیم چرا که گسترش‌فولاد تیم خوب و پرمهره‌ای است و ما بعد از چند هفته باخت به مصاف این تیم آمدیم و اگر به این تیم می‌باختیم شرایط‌مان سخت می‌شد اما با همه توان در تبریز بازی کردیم و همه نکاتی که کادر فنی از ما خواسته بود را در زمین پیاده کردیم که خوشبختانه نتیجه هم گرفتیم.

درباره گلت در این بازی بگو؟

گل من حاصل تلاش همه بچه‌ها بود که آن توپ به من رسید و من هم شوت زدم و گل شد اما باید بگویم آن شوت را صد در صد به نیت گل زدم و این طور نبود که بگویم آن شوت با خوش‌شانسی تبدیل به گل شد.

ظاهرا تارتار هم با گل تو برکنار شد...

من برای مهدی تارتار احترام خاصی قائل هستم اما فکر نمی‌کنم او به خاطر گل من کنار رفته باشد و فکر می‌کنم این موضوع به دلیل نتایج چند هفته اخیر این تیم بود.

اردوی کیش چطور است؟

به شخصه فکر می‌کنم این تعطیلات برای ما خوب خواهد بود چرا که اردوی کیش را در پیش داریم و می‌توانیم آنجا از نظر بدنی خودمان را بازسازی کنیم و با روحیه بهتری به ادامه لیگ بپردازیم. یک بازی سخت با استقلال داریم که بعد از تعطیلات باید در مشهد پذیرای آبی‌پوشان باشیم.

چرا تیم پدیده در تیم ملی نماینده‌ای ندارد؟

خودم فکر می‌کردم پدیده می‌تواند در تیم ملی سهمیه داشته باشد اما به نظر می‌رسد کی‌روش دوست دارد با کسانی که قبلا کار کرده دوباره کار کند و آن‌ها را دعوت می‌کند. هر چند که خودم دوست داشتم جزو دعوت‌شدگان باشم و تلاش می‌کنم در اردوهای بعدی به اردو دعوت شوم.

     
آی اسپورت
2014-10-06 10:33:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر