فهرست
ناراحتی گل‌محمدی از مذاکره با مشاور عرب
ناراحتی گل‌محمدی از مذاکره با مشاور عرب

ناراحتی گل‌محمدی از مذاکره با مشاور عرب

آی اسپورت - هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به این نتیجه رسیده که در مقطع کنونی امکان انتخاب سرمربی خارجی وجود ندارد و به همین دلیل سراغ مربی ایرانی رفته و البته یحیی گل‌محمدی را به عنوان گزینه نهایی‌اش انتخاب کرده است. اتفاقا از دو روز قبل مذاکره با این مربی آغاز شده و خود گل‌محمدی هم در ابتدا به بازگشت به نیمکت تیم محبوبش چراغ سبز نشان داد و برای مذاکره و بازگشت بسیار خوشحال و پرانگیزه بود اما طی دو روز گذشته اتفاقاتی افتاد تا فعلا گل‌محمدی از نیمکت پرسپولیس دور شود.

سایت شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس گزارش داده: «ماجرا از این قرار است که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، سهند حبیب‌زاده مشاور مورد اعتماد خود را مامور مذاکره با گل‌محمدی کرد و بعد از جلسه‌ای که بین این دو نفر انجام شد گل‌محمدی برافروخته و ناراحت شد که چرا این شخص برای مذاکره نزد او رفته است.

گل‌محمدی از این ناراحت است که چرا مدیرعامل یا رئیس هیات مدیره باشگاه با او مذاکره نکرده‌اند و شانسش را پائین آورده‌اند. در عین حال اخباری مبنی بر تغییرات در ارنج هیات مدیره پرسپولیس به گوش می‌رسد  و سرمربی فعلی پدیده هم از آن خبردار شد اما یحیی انتظار داشت ایرج عرب شخصا برای مذاکره وارد شود و بعد از صحبت با حبیب‌زاده بشدت برافروخته شده و پا پس گذاشته است.

با اتفاقی که افتاده گل‌محمدی به همکاری با این تیم مدیریتی خوشبین نیست مگر اینکه از شب گذشته تا الان اتفاقات تازه‌ای افتاده باشد و روند مذاکرات تغییر کند. در عین حال با وجود مخالفت صریح مالک باشگاه پدیده مشهد با جدایی گل‌محمدی، او یقین دارد که در نهایت با حضورش در پرسپولیس موافقت خواهند کرد چرا که هیچ مربی‌ای را نمی توان به زور در باشگاهی نگه داشت.

از طرفی با وجود اینکه شنیده می‌شد بندی در قرارداد گل‌محمدی گنجانده شده که او در صورت داشتن پیشنهاد از پرسپولیس می‌تواند جدا شود اما اینگونه نیست و او تنها از حمیداوی قول قطعی گرفته بوده که اگر پرسپولیس پیشنهاد داد حتما اجازه جدایی‌اش را بدهند. در واقع یحیی نسبت به جدایی‌اش از پدیده خیال راحتی دارد اما فعلا از رفتار مدیران پرسپولیس شاکی است.»

۶ ۱  
آی اسپورت
2019-06-20 23:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محمد
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸، ۰۱:۵۰
هزینه های که با نظر این آقاا شده چی میشه ؟؟؟؟ تیمی که تا به امروز از پول حروم چرخش میچرخید الان .... .
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر