فهرست
حمله مورینیو به پپ؛ کار دشواری است
حمله مورینیو به پپ؛ کار دشواری است

حمله مورینیو به پپ؛ کار دشواری است

آی‌اسپورت- سیتی هزینه‌های زیادی در تابستان اخیر متحمل شده و بازیکنان متعددی را با ارقام بالا جذب کرده است. همچنین یونایتد هم هزینه‌های زیادی انجام داده و بازیکنان گران‌قیمتی به خدمت گرفته است. حال مورینیو به انتقاد از این قانون پرداخت و مدعی شد که عملا چنین قانونی، تاثیری در عملکرد تیم‌ها نداشته است.

او گفت: «باشگاه هزینه زیادی انجام داده است. مشکل پولی نیست که هزینه می‌کنیم، مشکل پولی است که دیگران هزینه می‌کنند و همچنین مشکلاتی که دیگران با ترکیب قدرتمندشان برای ما به وجود می‌آورند. با هزینه‌ای که می‌کنند، ثبات را به تیم اضافه می‌کنند. اصلی‌ترین مشکل ما برای مثال خط‌حمله بود که لوکاکو را خریدیم؛ ولی چنین خریدی برای جانشینی زلاتان بود. این‌طور نبود که او در کنار زلاتان در خط‌حمله باشد. ما لیندلوف را خریدیم زیرا مارکوس روخو را نداشتیم. ما مشکلاتی در این دو سال داشتیم و برای جانشینی بازیکن خریدیم. فکر می‌کنید باشگاه می‌تواند 600 میلیون پوند را صرف خرید 6 بازیکن کند؟ مشخص است که نمی‌تواند. من نمی‌توانم از باشگاه چنین انتظاری داشته باشم. ولی سیتی و پپ، با اینکه احترام زیادی برای عملکردشان قائلم، اینگونه پیش رفته‌اند. پپ رسید، از دروازه‌بان که جو هارت بود خوشش نیامد و براوو را خرید، از او هم خوشش نیامد و ادرسون را خرید. از زابالتا و کولاروف که بالای 30 سال بودند خوشش نیامد و واکر، مندی و دانیلو را خرید. آیا ما می‌توانیم 5 یا 6 بازیکن در یک تابستان بخریم؟ آیا می‌توانیم 600 الی 700 میلیون پوند هزینه کنیم؟ پپ بودن، خیلی کار دشواری است

ورزش3

۵ ۱  
آی اسپورت
2017-12-30 15:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
برزو
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۱۵
حرفات منطقيه اما يادمون نرفته سال ٢٠٠٤ كه اومدي چلسي و واسه خريد از چاه نفت ابراموويچ خرج ميكردي و هيچ تيمي جلودارت نبود.
اگه سيتي بيشتر پول داشت ميخواستي بري سيتي.
ديگ به ديگچه ميگه روت سياه! همين تابستون ٢٠١٦ با خريد پوگبا ركورد زدي. هروقت سيتي ركورد خريد بازيكن رو شكست انتقاد كن.
جالبيش اينجاست محمد صلاح و ديبروين و... كه الان بهترين بازيكن هاي ليگ هستند رو از چلسي بيرون انداختي.
الان دنيلو خيلي بازيكن خوبيه مثلا؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر