فهرست
لمپارد: در ژانویه در مورد تمدید قرارداد با سیتی تصمیم می گیرم
لمپارد: در ژانویه در مورد تمدید قرارداد با سیتی تصمیم می گیرم

لمپارد: در ژانویه در مورد تمدید قرارداد با سیتی تصمیم می گیرم

آی اسپورت- فرانک لمپارد، هافبک منچسترسیتی، اعلام کرد که تنها در پایان قرارداد قرضی اش با این باشگاه، در مورد تمدید قرارداد تصمیم گیری خواهد کرد.

این هافبک باتجربه در این تابستان به طور قرضی نیویورک سیتی به منچسترسیتی پیوست و بازی های خوبش، باعث شد تا زمزمه هایی در مورد تمدید قراردادش شنیده شود اما او اعلام کرد که تنها بعد از پایان قرارداد فعلی اش، به تمدید قرارداد فکر می کند.

او به خبرنگاران گفت:\" وسوسه ها نمی تواند در زندگی حرفه ای من تاثیرگذار باشد. من تا 1 ژانویه اینجا هستم،  من روی این تمرکز کرده ام و باید ببینیم پس از آن چه اتفاقی رخ می دهد. من فقط به بازی ها توجه می کنم و سعی می کنم تا آنجا که می توانم خوب بازی کنم.\"

لمپارد در 6 دیدار، 4 گل برای سیتی به ثمر رسانده و به همین دلیل محبوبیت زیادی بین هواداران این تیم پیدا کرده است. او در مورد این موضوع گفت:\" من چند گل به ثمر رسانده ام و امیدوارم آن ها میل و اشتیاق من را ببیند. من فقط برای تمرین کردن و بالا بردن تعداد بازیکنان سیتی به اینجا نیامده ام. مردم شاید اینگونه فکر کنند ولی این طور نیست.

می خواهم نمایشی مثل همه دوران حرفه ای ام داشته باشم. اگر تماشاگران و هواداران هم ببینند که من تمام تلاش خود را انجام می دهم آنوقت از من حمایت می کنند. \"

 

     
آی اسپورت
2014-10-06 13:03:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر