فهرست
تاج: مجیدی فرد قابلی است/ باید از او استفاده کنیم
تاج: مجیدی فرد قابلی است/ باید از او استفاده کنیم

تاج: مجیدی فرد قابلی است/ باید از او استفاده کنیم

آی اسپورت- رئیس سازمان لیگ برتر اعتقاد دارد که باید از فرهاد مجیدی به نحو احسن استفاده شود.

 مهدی تاج در خصوص جلسه‌ای که امروز (دوشنبه) در فدراسیون فوتبال به همراه علی کفاشیان با فرهاد مجیدی داشت گفت: جلسه خاصی نبود و نشستی نیم ساعته داشتیم که بیشتر احوال یکدیگر را جویا شدیم و بحث خاصی به میان نیامد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا صحبت از حضور مجیدی روی نیمکت تیم ملی صحت دارد یا نه، اظهار داشت: فرهاد مجیدی فرد بسیار توانایی است و من او را یک فوتبالیست و فردی قابل می‌دانم. معتقدم که باید از مجیدی به نحو احسن استفاده کنیم اما صحبت‌های امروز ما دوستانه بود و جنبه کاری نداشت.

رئیس سازمان لیگ برتر و نایب رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه کی‌روش در گفت‌وگو با تسنیم از زحمات و برنامه‌ریزی‌های او تشکر کرده است، عنوان کرد: من هم از کی‌روش تشکر می‌کنم که با ما همکاری لازم را داشته است. مطمئناً همکاری دو طرف (سازمان لیگ و تیم ملی) ادامه خواهد داشت تا برنامه ریزی مناسبی داشته باشیم.

تاج درباره موضوع حق پخش و اینکه مشکلات این مسئله به کجا ختم شد، گفت: هنوز اتفاق جدیدی در این خصوص رخ نداده اما ما تلاش‌مان را انجام می‌دهیم و مذاکرات ادامه دارد.

وی همچنین درباره احتمال تعویق برنامه جام حذفی به خاطر اردوی تیم ملی خاطرنشان کرد: بازی‌های جام حذفی به موقع انجام خواهد شد و هیچ‌کدام از بازی‌ها لغو نمی‌شود. به جز تیم استقلال باقی تیم‌ها بازیکن زیادی در تیم ملی ندارند و به همین دلیل برنامه سر جای خودش است.

رئیس سازمان لیگ برتر افزود: درباره استقلال و بازی این تیم در جام حذفی باید ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد اما هدف ما این است تمام بازی‌ها سر موقع و در زمان اصلی‌اش برگزار شود.

     
آی اسپورت
2014-10-06 14:32:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر