فهرست

ماروتا: صحبت‌های توتی غیر قابل قبول بود

آی اسپورت- کاپیتان 38 ساله‌ی جالوروسی که از شکست دیشب تیمش برابر بانوی پیر [با نتیجه‌ی 2-3] خشمگین بود، ادعا کرد که بیانکونری تنها به‌واسطه‌ی تصمیمات جانلوکا روکی داور این دیدار، پیروز از زمین خارج شده است و روکی علاوه بر تقدیم دو پنالتی به تیم میزبان، روی گل پیروزی‌بخش لئوناردو بونوچی، حضور آرتورو ویدال در آفساید را نیز نادیده گرفته است. حالا جوزپه ماروتا مدیر ورزشی یوونتوس عقیده دارد توتی در اظهاراتش تند رفته و نیز یووه سزاوار پیروزی بوده است.

 

«من برای توتی به عنوان یک بازیکن احترام زیادی قایل ام. این کاملاً قابل‌درک است که او از نتیجه ناراحت باشد، اما چیزی که او گفت غیرقابل قبول بود. در گذشته یووه مجبور بوده بیشترین ضربه را از اشتباهات دیگران تحمل کند، اما وقتی تیم بازی را برده، این پیروزی از نقطه‌نظر فوتبالی کاملاً موجه و سزاوارانه بوده است.»

 

«هر سال یووه را متهم می‌کنند که سوت‌های مشکوک و مبهم به نفع این تیم است، اما من اعتقاد دارم که این تصمیمات در طول دوره‌ی یک فصل، خود را خنثی می‌کنند. وقتی داور پنالتی را به سود ما گرفت، به یاد آن مسابقه‌ی یوونتوس‌رمی افتادم که در ورزشگاه المپیک تورین برگزار می‌شد. آن سال تصمیم داور به نفع رم بود و امسال نوبت ما بود که یک پنالتی بگیریم.»

  ۳  
آی اسپورت
2014-10-06 16:35:33
نظر دهید
۳ نظر
-
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳، ۱۹:۵۳
یوونتوس کثیف مافیایی
-
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳، ۱۹:۵۳
یوونتوس کثیف مافیایی
-
پنجشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۳، ۱۸:۴۰
یوونتوس کثیف ترین تیم دنیاس
نصف جام هاشم بو داره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر