فهرست
واکنش مدیرعامل استقلال به محرومیت 3 جلسه ای ویسی
واکنش مدیرعامل استقلال به محرومیت 3 جلسه ای ویسی

واکنش مدیرعامل استقلال به محرومیت 3 جلسه ای ویسی

آی اسپورت- فاضل بختیاری مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان در مورد محرومیت سه جلسه‌ای عبدالله ویسی، یک جلسه محرومیت موسی کولیبالی و یعقوب پیری مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال خوزستان گفت: ما از حق‌مان دفاع می‌کنیم. داوری در این بازی مشکل محرز داشت که اشتباهات او ثابت شد. ما حرفمان روی اشتباهات داوری بود نه گفتیم کسی غش کرده و نه تهمت جابه‌جایی پول زدیم. تنها حرفی که زده شده این است که داور با مربی ما خصومت شخصی دارد.

وی افزود: کسی که خواب است را می‌توان بیدار کرد اما متاسفانه کسی که خودش را به خواب زده به هیچ وجه نمی‌توان بیدار کرد. ما در همه حال تابع قانون هستیم و دوست داریم قانون اجرا شود و مخصوصا اینکه قانون برای همه یکسان باشد. باید رای را بررسی کنیم و اگر قابل اعتراض باشد صددرصد اعتراض خواهیم کرد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ساعتی پیش عبدالله ویسی را  به دلیل مطالب نادرست و الفاظی که تشکیلات وزارت ورزش و داوران را زیر سوال برده،  سه جلسه محروم کرد. 

هم چنین موسی کولیبالی ‌بازیکن تیم استقلال خوزستان به دلیل برخورد زننده با داور مسابقه به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. 

     
آی اسپورت
2014-10-06 16:57:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر