فهرست

بلان: بهای ترسمان را پرداختیم

آی اسپورت- تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن که پس از پیروزی 2-3 برابر بارسلونا در بازی وسط هفته، می‌رفت تا با گل دقیقه‌ی 71 لوکاس مورا هفته‌ای رویایی را پشت سر بگذارد، با گل آنتونی مارسیال مهاجم موناکو در دقایق پایانی، ششمین تساوی خود در نه بازی از فصل جدید «لیگ 1» را به‌دست آورد. حالا لوران بلان سرمربی این تیم اعتقاد دارد که ترس تیمش از شکست، برای آن‌ها به قیمت از دست دادن سه امتیاز تمام شده است.

 

«تیم من آن‌قدر از گل خوردن می‌ترسید که سرانجام یک گل دریافت کرد. ما کاری که برای حفظ برتری‌مان لازم بود را انجام ندادیم ـ در دوـ‌سه دقیقه‌ی پایانی شما نیاز دارید تا هوشیارتر و حرفه‌ای‌تر از لحاظ حفظ توپ عمل کنید. این سناریویی‌ست که متاسفانه دارد خودش را تکرار می‌کند و من امیدوار ام که این دفعه‌ی آخر باشد.» شروع کند PSG در راه کسب سومین قهرمانی متوالی سبب شده تا المپیک مارسی گوی سبقت را در صدر جدول از سایر تیم‌ها برباید، اما بلان نگرانی چندانی از اختلاف هفت‌امتیازی تیمش با تیم بالای جدول ندارد.

 

«امتیازاتی که ما در دقایق پایانی از دست داده‌ایم، جای افسوس دارد. مارسی شایستگی صدرنشینی را دارد، آن‌ها امتیازات بسیار زیادی به‌دست آورده‌اند و استحقاقش را داشته‌اند، اما آن‌ها فقط یک بازی در هفته انجام می‌دهند. تیم من در 10 دقیقه‌ی آخر خیلی خسته بود و ناخودآگاه عقب نشست، هرچند که نباید فراموش کنیم که موناکو نیمه‌ی دوم خوبی داشت. ما درخشان ظاهر نشدیم، اما پس از انرژی بسیار زیادی که سه‌شنبه [برابر بارسلونا] صرف کردیم، نمی‌توانستیم درخشان باشیم.»

     
آی اسپورت
2014-10-06 17:12:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر