فهرست

ایتوراسپه: رونالدو از یک سیاره‌ی دیگر است

آی اسپورت- در پیروزی قاطع 0-5 رئال مادرید برابر اتلتیک بیلبائو، کریستیانو رونالدو ستاره‌ی رئال سومین هت‌تریک خود در چهار مسابقه را به ثبت رساند تا خود را به عنوان بخت اول کسب توپ طلای امسال معرفی کند. آندر ایتوراسپه هافبک اتلتیک که درگیری او با رونالدو در دیدار فصل گذشته‌ی دو تیم [که با تساوی 1-1 در ورزشگاه به پایان رسید] منجر به اخراج بازیکن رئال از زمین مسابقه شده بود، زبان به تحسین از او گشوده است.

 

«کریستاینو رونالدو بازیکنی در یک سطح دیگر است، از یک سیاره‌ی دیگر. همه‌چیز بین ما کاملاً معمولی بوده، غیر از آن‌چیزی که فصل قبل اتفاق افتاد. من روی همه‌ی توپ‌های کاشته با او برخورد داشتم و احترام بسیار زیادی بین ما جاری بود. هیچ مشکلی وجود نداشت.»

 

بیلبائو که فصل گذشته را با عنوان چهارمی لالیگا به پایان برده بود، در این فصل حال و روز خوبی ندارد و ایتوراسپه اذعان می‌کند که آن‌ها فقدان آندر هررا، که تابستان از این تیم جدا شد و به منچستر یونایتد پیوست، را احساس می‌کنند. «او سه سال را با ما گذراند و یک بازیکن کلیدی برای اتلتیک بود. او یک دوست بسیار خوب است. اما حالا پیش ما نیست و بازیکنان بزرگ دیگری هستند که باید به آن‌ها تکیه کنیم.»

     
آی اسپورت
2014-10-06 17:37:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر