فهرست
سیامک کوروشی : مدیران نفت بیشتر باید ما را حمایت کنند
سیامک کوروشی : مدیران نفت بیشتر باید ما را حمایت کنند

سیامک کوروشی : مدیران نفت بیشتر باید ما را حمایت کنند

آی اسپورت- سیامک کورشی دفاع تیم نفت تهران که در چند بازی اخیر این تیم در پست هافبک دفاعی بازی کرده در گفتگو با  آی اسپورت درباره شرایط این تیم صحبت می کند:
از بازی آخرتان با ذوب‌آهن بگو؟

 
بازی خیلی خوبی بود، ما موقعیت های زیادی داشتیم اما متاسفانه نتوانستیم از هیچ یک از موقعیت هایمان استفاده کنیم و با بی دقتی خودمان 2 امتیاز از دست دادیم. البته ذوب‌آهن در نیمه دوم بهتر بازی کرد و اندکی توپ و میدان را در اختیار داشت. اما در این شرایط هم نتوانست هیچ موقعیت خاصی روی دروازه ما ایجاد کند.

نتایج نفت را تا بدین جای فصل چگونه ارزیابی می‌ کنی؟

 
فکر می‌ کنم تا بدین جای فصل نتایج خوبی کسب کرده ایم. البته امتیازهایی هم از دست دادیم که می‌ توانست اینگونه نباشد و می‌ توانست رتبه و امتیاز بالاتری را در اختیار داشته باشیم. برای تیم جوان ما انگیزه مهمترین عامل است امیدوارم مسوولین تیم از این پس بیشتر همکاری کرده و بیشتر به فکر باشگاه باشند تا بتوانیم روند خود را بهبود هم ببخشیم.

از نقش جدید خودت در تیم نفت به عنوان یک هافبک دفاعی راضی هستی؟
 
پست اصلی من دفاع آخر است اما در چند بازی اخیر به صلاحدید کادرفنی به عنوان هافبک دفاعی به میدان رفتم که فکر می‌ کنم کاملا خوب بودم و عملکرد قابل قبولی ارائه دادم. در کل وظیفه من این است که از دستورات مربی تیم پیروی کنم و در خدمت تیم باشم.

ادامه روند تیم نفت را در فصل جاری چطور ارزیابی می‌ کنی؟
 
تیم نفت، تیم خیلی جوان و با انگیزه ای است و خوب هم امتیاز جمع می‌ کند اما باید این را در نظر گرفت که این جوان ها نیاز به انگیزه دارند و زمانی که یکسری از قول و قرارها عملی نمی‌ شود ممکن است باعث افت شرایط روحی تیم بشود. امیدوارم قول و قرارهایی که مسوولین باشگاه از ابتدای فصل گفته اند به آنها عمل کنند که اگر این قول ها عملی شود موفقیت تیم ما بسیار محتمل است.
     
آی اسپورت
2014-10-06 18:56:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر