فهرست
پیکه : می خواهم در بارسلونا بازنشسته شوم
پیکه : می خواهم در بارسلونا بازنشسته شوم

پیکه : می خواهم در بارسلونا بازنشسته شوم

آی اسپورت- ژرارد پیکه شایعات مبنی بر جدا شدنش از بارسا را رد کرد و گفت که دوست دارد در نیوکمپ از فوتبال خداحافظی کند. گفته می شد که این مدافع که از 7 بازی اول بارسا در لالیگا فقط 3 تای آنها را از ابتدا بازی کرده است، نسبت به شرایطش در تیم ابراز ناراحتی کرده بود. او همچنین شکست 2-3 تیمش در برابر پاریس سن ژرمن را نیز از روی نیمکت نظاره گر بود.

او در مصاحبه با چهار چهار دو گفت:\" من این باشگاه را به خاطر تاریخچه، شیوه بازی و ارتباطش با کاتالان دوست دارم. بازی در اینجا را دوست دارم. من بازیکن بهترین باشگاه جهان هستم. دوست ندارم حالا یا هر وقت دیگری این باشگاه را ترک کنم. به تازگی قرارداد جدیدی با باشگاه امضا کرده ام و می خواهم مثل پویول در بلاگرانا بازنشسته شوم. هیچ وقت نمی شود آینده را حدس زد، اما در حال حاضر من عاشق این شهر، کارکنان باشگاه و از همه مهم تر موسسه بارسلونا هستم. دوست ندارم اینجا را ترک کنم.\"

از این قهرمان جام جهانی و لیگ قهرمانان اروپا خواسته شد تا مقایسه ای از هم تیمی فعلی خود ژاوی در بارسلونا و هم تیمی سابقش در منچستر یونایتد، پل اسکولز ارائه دهد. اما او از این کار امتناع کرد:\" نمی توانید از من بخواهید که از بین آنها یکی را انتخاب کنم. شما باید قاعدتا ژاوی را به خاطر موفقیت های ملی اش انتخاب کنید، اما هر دوی آنها از لحاظ تکنیکی فوق العاده هستند.\"

     
آی اسپورت
2014-10-07 00:59:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر