فهرست
زلاتان : دوست دارم بازنشسته شوم
زلاتان : دوست دارم بازنشسته شوم

زلاتان : دوست دارم بازنشسته شوم

آی اسپورت- زلاتان ابراهیموویچ اعلام کرد که علاقه زیادی به بازنشستگی دارد تا بتواند زمان بیشتری را با خانواده اش بگذراند. او در اکتبر 33 ساله شد. زلاتان در این فصل 5 گل به ثمر رسانده و فصل پیش 41 بار موفق به گشودن دروازه حریفان شد. خیلی ها درباره زمان بازنشستگی زلاتان سوال می کنند و او پاسخ داده که تمایل زیادی برای بازنشستگی دارد.

او به گاردین گفت:\" خیلی دوست دارم بازنشسته شوم. وقتی فوتبال بازی می کنی زمان زیادی را در هتل ها می گذرانی و وقت زیادی برای کارهای دیگر نداری. پسر بزرگ من 8 ساله و پسر کوچکم 6 ساله است. من زمان زیادی را در کنار آنها نمی گذرانم. دوست دارم مرد خانواده باشم و همین طور در اوج از فوتبال کنار بروم. من فوتبال را دوست دارم، اما در خانه یک مرد خانواده کامل هستم. باید جایگزینی برای عشقم به فوتبال پیدا کنم. باید صبر کنیم و ببینیم. اما من همیشه راهی می یابم.\"

او به گذشته اش پر افتخار نگاه می کند. او با آژاکس، یوونتوس، اینتر، بارسا، میلان و پی.اس.جی قهرمان شده است. اما نبردن لیگ قهرمانان افسوس بزرگ اوست.

ابراهیموویچ گفت:\" من 23 قهرمانی مختلف به دست آورده ام. اما هنوز قهرمان لیگ قهرمانان نشده ام. من با پی.اس.جی همه تلاشم را می کنم تا این جام را ببرم. اما اگر نشد، باز هم من 23 بار قهرمان شده ام. این باورنکردنی است. من ماجراجویی فوق العاده ای را پشت سر گذاشته ام.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-07 01:22:05
نظر دهید
۱ نظر
لیو مسى
سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۳، ۰۱:۵۹
فوتبالیستى که قهرمان اروپا نشه نمیتونه ادعاى بهترین بازیکن بودنو بکن... فرگى تو 27سال حضورش تو من یو فقط 2بار قهرمان اروپا شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر