فهرست
رودی گارسیا به خاطر اتفاقات بازی با یوونتوس جریمه شد
رودی گارسیا به خاطر اتفاقات بازی با یوونتوس جریمه شد

رودی گارسیا به خاطر اتفاقات بازی با یوونتوس جریمه شد

آی اسپورت- رودی گارسیا به خاطر اتفاقات بازی با یوونتوس و همین طور اظهارات بعد از بازیش 5000 یورو جریمه شد و هم چنین تذکر جدی درباره عملکردش به او داده شد. در دیدار بین تیم های یوونتوس و رم که 2-3 به سود یووه خاتمه یافت، سرمربی فرانسوی رم به پنالتی اول یوونتوس اعتراض کرد و به همین دلیل داور او را از کنار زمین اخراج کرد.

پنالتی اول یوونتوس روی هند بونوچی گرفته شد که به نظر می رسید باید فقط یک ضربه کاشته به یوونتوس داده می شد. پنالتی دوم هم خطای پیانیچ روی پوگبا اعلام شد که به نظر برخورد بسیار کوچکی اعلام شد که حتی شاید خارج از محوطه جریمه بود. گارسیا بعد از بازی عملکرد داور را زیر سوال برد و گفت که برای کمک به داوران باید از تکنولوژی استفاده شود. در لحظات پایانی بازی هم مانولاس به علت درگیری با موراتا از زمین بازی اخراج شد تا رم در این روز هزینه زیادی بپردازد. مدافع رم از حضور در دو بازی محروم شد، در حالیکه در آن سو موراتا فقط یک بازی محروم شد.

قهرمان سری آ هم به علت درگیری تماشاگرش با یکی از نیمکت نشینان رم 30000 یورو جریمه شد. همچنین یک شعله آتش به وسیله هواداران میهمان به داخل زمین پرتاب شد و یک لیزر هم به وسیله تماشاگران میزبان مورد استفاده قرار گرفت که برای هواداران هر دو تیم محرومیت در پی داشت.

همچنین رم 20000 یورو به خاطر اینکه هوادارانش آتش روشن کرده بودند و همچنین بطری آب به میانه زمین و همینطور به سمت هواداران یوونتوس پرتاب کرده بودند جریمه شد.

     
آی اسپورت
2014-10-07 03:11:10
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر