فهرست
فیلیپ لام: بازی آلمان مقابل لهستان را از روی کاناپه خانه تماشا می کنم
فیلیپ لام: بازی آلمان مقابل لهستان را از روی کاناپه خانه تماشا می کنم

فیلیپ لام: بازی آلمان مقابل لهستان را از روی کاناپه خانه تماشا می کنم

آی اسپورت- فیلیپ لام، کاپیتان تیم ملی آلمان، تاکید کرد که از خداحافظی از بازی های ملی، پشیمان نیست اما ممکن است برای دیدن بازی پیش روی مانشافت مقابل ایرلند، به گلزن کرشن برود.

لام بعد از قهرمانی آلمان در رقابت های جام جهانی 2014 از بازی های ملی خداحافظی کرد و اکنون از اینکه می تواند بازی های این تیم را از خانه تماشا کند، راضی است.

او به خبرنگاران گفت:\" دوران خوب و خاطره‌انگیزی داشتم، ولی این دوران بالاخره یک روزی به آخر می‌رسید. حیف که دیگر خیلی‌ها را نمی‌بینم. شاید از این فرصت تعطیلی کوتاه لیگ استفاده کنم و همراه با تیم ملی برای بازی هفته آینده مقابل ایرلند به گلزن‌کرشن بروم؛ البته نه در مقام بازیکن، بلکه در مقام تماشاچی. ولی بازی با لهستان را در خانه خواهم دید، خیلی راحت روی کاناپه در کنار خانواده.\"

او همچنین در مورد دیدار مقابل لهستان، به شاگردان یواخیم لوو هشدار داد و گفت:\" برای بچه‌ها آرزوی موفقیت دارم. مطمئنا لهستان حریف آسانی نیست، بویژه که این دیدار خارج از خانه برگزار می‌شود. آنها تیم خوب و خطرناکی دارند و بسیاری از بازیکنانشان در بوندس لیگا توپ می‌زنند. کار سختی داریم اما من عقیده دارم ما قهرمانان جهانیم و می‌توانیم آنها را از پیش رو برداریم. این بازی بسیار پرهیجان خواهد بود، اما همچنان می‌گویم که ما برنده می‌شویم.\"

     
آی اسپورت
2014-10-07 10:48:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر