فهرست
صادقیان: برای پیراهن تیم ملی به جهنم هم می روم/ هیچوقت کی روش را نفرین نکرده ام
صادقیان: برای پیراهن تیم ملی به جهنم هم می روم/ هیچوقت کی روش را نفرین نکرده ام

صادقیان: برای پیراهن تیم ملی به جهنم هم می روم/ هیچوقت کی روش را نفرین نکرده ام

آی اسپورت- ستاره محروم این روزهای پرسپولیس،  گامی به سمت دعوت همراه با مهربانی سرمربی تیم ملی برداشت و به روزنامه گل گفت:« من شاید از اینکه در تیم ملی نبودم دلخور باشم اما از کارلوس کروش دلخور نیستم و  به کارش اعتقاد دارم. من هیچ وقت او را نفرین نکردم چون می دانم نفرین سرمربی تیم ملی یعنی نفرین تیم ملی کشورم. هیچ وقت این کار را نمی کنم و همیشه آرزویم ، آرزوی موفقیت تیم ملی است. » او که بزودی محرومیتش تمام می شود سعی کرده در این مدت محرومیت ورژن جدیدی از خود ارائه کند. پیام که خیلی آرام تر از گذشته است و کمتر مصاحبه های تند دارد ، می خواهد در بازگشت به لیگ شرایطی ایجاد کند که یکی از 24 یار منتخب کروش برای جام ملتهای آسیا باشد. 

پیام صادقیان در اردوی پیش از جام جهانی در آفریقای جنوبی همراه کاروان ایران بود اما اتفاقاتی در آن اردو افتاد که او نتوانست در لیست بعدی تیم ملی باشد. البته آن زمان خلعتبری در اردوی بعدی در لیست تیم ملی بود و خلعتبری در لحظه پایانی جایش را به بازیکنانی مثل احمد آل نعمه داد که خیلی دفاعی بودند و کروش سعی داشت تمام مدافعانش را برای یک تورنمنت سنگین به همراه ببرد.. این بار اما شرایط عوض شده و کارلوس می داند نیاز به آن همه مدافع ندارد چون قرار نیست جلوی تیم هایی مثل آرژانتین بازی کند پس با کم شدن بازیکنانی مثل خانزاده و ماهینی محروم و احتمالا تعداد دیگری از مدافعان و هافبک های دفاعی تیم فرصت برای بازیکنان هجومی تر باز می شود. بازیکنانی مثل مهدی شریفی ، پیام صادقیان و سردار آزمون که بار قبل در لحظات پایانی از جام جهانی باز ماندند. 

صادقیان که این شرایط را می داند ، می گوید:«من برای رسیدن به پیراهن تیم ملی حاضرم به جهنم هم بروم.» او حالا این شانس را دارد تا در تیم ملی ایران حاضر باشد و بدرخشد تا پرسپولیسی ها دلهره نداشتن ملی پوش در جام ملتها را نداشته باشند.

  ۲  
آی اسپورت
2014-10-07 11:09:21
نظر دهید

۲ نظر
شایان
سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۳، ۱۱:۱۸
ازش خوشم نمیاد ولی تیم ملی جای کسیه که آرزوش باشه بیاد نه داوری که هردفعه یه بامبول درمیاره،باز این دفعه هم گفته بچم به دنیا اومده نمیام
خراب مورینیو
سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۳، ۱۲:۲۳
چقدر پدید های تیم های " علی دوستی بزرگ " ... زیر دست مربی های داغونی امثال .. علی لابی ... نابود شدن .... امیدورام با دور شدن این ویروس مافیایی فوتبال پاک تر بشه و آرامش و حرفه ای گری جای پول بازی بگیره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر