فهرست
اولین جلسه تمرین پرسپولیس در کیش/ سرخپوشان بدنسازی کردند
اولین جلسه تمرین پرسپولیس در کیش/ سرخپوشان بدنسازی کردند

اولین جلسه تمرین پرسپولیس در کیش/ سرخپوشان بدنسازی کردند

آی اسپورت- تیم فوتبال پرسپولیس برای برگزاری اردوی یک هفته‌ای خود در جزیره کیش، از صبح امروز تمرینات خود را آغاز کرد.

به گزارش آی اسپورت و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، طبق برنامه از پیش مشخص شده کادر فنی، بازیکنان ساعت 8 صبح از خوب بیدار و برای صرف صبحانه در رستوران هتل حضور یافتند.

تیم پرسپولیس ساعت 9 صبح به سمت محل تمرین حرکت کرد و بیست دقیقه بعد در زمین شماره دو ورزشگاه المپیک کیش حاضر شد.

تمرین صبح سه‌شنبه به برنامه‌های بدنسازی اختصاص داشت که پس از صحبت‌های کادر فنی و تشریح برنامه تمرینی امروز زیر نظر کادر فنی برگزار شد.

دویدن، گرم کردن و اینتربال، برنامه تمرینی صبح امروز بود که در هوایی گرم و شرجی به مدت 45 دقیقه به طول انجامید. تمرین بعدازظهر امروز نیز از ساعت 18 آغاز خواهد شد.

حمیدرضا علی عسگری در تمرینات تیمی شرکت کرد. سپهر حیدری مدافع اسبق سرخپوشان نیز در محل تمرین سرخپوشان حضور یافت و تمرینات پرسپولیس را تماشا کرد.

سرخپوشان فردا چهارشنبه سه جلسه تمرینی را در دستور کار دارند.

نیلسون که برای انجام برخی امور کاری خود از همراهی سرخپوشان به کیش باز مانده بود، دوشنبه شب پس از انجام امور شخصی راهی جزیره کیش شد و به اردوی سرخپوشان پیوست.

مهدی دغاغله نیز صبح امروز پس از ورود به جزیره کیش در محل تمرین سرخپوشان حاضر شد و از بعدازظهر طبق هماهنگی‌های انجام شده برای فیزیوتراپی اعزام می‌شود.

از سوی باشگاه جهت انجام امور پزشکی بازیکنان و اعضای تیم، با یک بیمارستان در کیش هماهنگ شده تا تیم پرسپولیس در اردوی یک هفته‌ای خود، مشکلی از نظر پزشکی نداشته باشد.

     
آی اسپورت
2014-10-07 11:49:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر